Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 15 órás repülőút alatt mivel...

15 órás repülőút alatt mivel foglaljam el magamat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én olvasni és aludni szoktam. Nézhetném a filmeket is, de általában hülyeségeket adnak.
2009. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elrendezheted a dolgaidat, amikre eddig nem volt időd. (Papírmunka) Pár órát szerintem mindenképp aludj belőle, 1-2-t olvashatsz is.
2009. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Felszálltok, átöltözöl, eszel, saját dolgaiddal foglalkozol, alszol, eszel, tévézel, alszol, tornázol, eszel, ráhangolódsz a leszállásra, megmosdasz, fogat mosol, átöltözöl és leszálltok.

Nekem kb. ez szokott a program lenni :)

2009. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szórakozni meg tökéletes egy PSP (PlayStation Portable). Pár órát kibír non-stop játékkal. Lehet rajta filmet is nézni, amilyent felraksz rá, és zenehallgatásra is megfelel. Csak egy jó teljesítményű memóriakártya kell, és minden hosszabb utazásnál van mivel elfoglald magad egy kis időre! :)


Jó szórakozást és kellemes utat!

2009. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én regényt olvastam és hallgattam a zenecsatornákat. 8-10 csatorna volt, mindegyik más műfaj. Meg persze dumcsiztunk a többiekkel. Az alvás szóba sem jött, azt csak hason fekve tudok.
2009. máj. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia,


Gyors válasszal kívántam reagálni, de figyelmetlenül nem néztem meg, fiú v.lány vagy?

Kellemes utazást kívánok neked.

Ha szeretsz repülni, nagyon sok élményben lehet részed.

Én most repültem Pekingbe, fantasztikus reoülőút volt.

A pilóták kiválóan vezettek.

A monitoron rendkívül élvezetes volt nézni a repülés menetét, irányát, magasságát, kinti hőmérsékletet, stb..

Tehát folyamatában láttam, merre halsdunk..

Közben együtt tornázhattam , relaxáltam az előttem lévő fejtámlába épített monitoron nézhető filmmel.

Közben hozták a többszöri étkeket.

Amennyiben az ablak mellé kéred a helyed, mert szereted nézni a külvilágot, főleg ha fényben repülsz, akkor sok szép élménnyel gazdagodsz. Tiszta időben látod a földet, a hegyeket, folyókat, tavakat, utakat, tehát fentről lenézel.

óriási élmény.

A napfelkelte a felhők fölött meseország.

Kínából repülve, 3 x láttam.

Földönkívüli élmények, hiszen ott vagy, kívül azon.

letekintesz a földre, a kék bolygóra, csodálatos.

Közben tudsz pihenni, ha nincs melleted az ülőhelyen senki, nyert ügyed van.

Kényelmesebben tudsz elhelyezkedni és aluszkálni.

A légkondi miatt hideg van, van a repcsin pléd, és a stew.ok még éjjel adnak + takarót ha kéred.

Fontos, hogy tudj lazítnai a ruhádon, öv, szűk gatya..stb.

hideg van, főleg az ablak mellett. Legyen nálad pulóver, és egy nyakpárna.

Így kényelmesebb lesz.

Papucsot adnak , vagy kérni kell. Zoknid legyen, mert lefagy a lábad, főleg ha fázós vagy.

Tehát készülj a hűvös utazásra, és a vele járó fáradtságra.

A toalattben hajnalban tudsz fogat is mosni, lesz ott fogkefe, fogkrém, és cicamosdással frissíteni tudod magad.

A bioritmusodban lesz zavar. 15 óra repülés? Hová? Az kb.1o óra időeltolódás a magyarországihoz képest.

Közben tudsz tanulni, olvasni, írni, ismerkedni, sétálni, meditálni, rajzolni, stb.. Amihez lesz lehetőséged, kedved, ambíciód.

Utazz jól, szerencsésen, és gazdagodj rengeteg élménnyel!

Vigyázz az egészségedre, sokféle ember lélegzi be a levegőt, és fújja ki azt.

Tehát minden keveredik.

Szia

2009. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!