Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen ruhába menjek az...

Milyen ruhába menjek az állatkertbe?

Figyelt kérdés
Szombaton Győrbe utazunk az állatkertbe és nemtudom milyen ruhát és cipőt ajánlatos felvennem, ja és Csongrád megyéből utazunk odáig.
2009. máj. 14. 13:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Mivel elég hosszú lesz az út, mindenképpen valami kényelmeset, és rétegesen öltözz, mert nagy hőmérsékleti különbségek is lehetnek a két országrész között. Én anno sokat utaztam Győr-Szeged között, és általában farmert és sportcipőt, vagy bőr félcipőt vettem fel+póló+pulcsi. Ha nagyon meleg lesz, vehetsz fel rövidgatyót, vagy vihetsz is magaddal. Amúgy az állatkertbe nem kell kiöltözni. csak kényelmesen!
2009. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen kényelmes és nem túl kényes ruhát!
2009. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

fARMER vászonnadrág póló pulóver dzseki sapka esetleg. Tudj vetkózni ha meleg van s öltözni ha szél fúj. Hozz egy sortot magaddal, s kalapot vag ysait kendőt.


Olyan az mint egy park.

2009. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem öltözz be valaminek. Monnyuk zebrának vagy zsiráfnak...
2009. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen Nius lehet vizilónak lenne a legjobb:) A többi válaszolónak köszi az értelmes válaszokat:)
2009. máj. 14. 15:39
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
kényszerzubbonyba :)
2009. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én itt lakom Győrben az állatkert mellett.

Ma konkrétan fagyhalál van.Az emberek dzsekikben zsebre dugott kézzel, behúzott nyakkal közlekednek.

Még a fiúk is felhúzták a kapucnijukat.

De pár napja még az erkélyen napoztam. Március eleji idő van.

Én úgy szoktam(ha lány)top, póló, pulóver, meleg dzseki, farmer edzőcipő. Ez mindig beválik.

Feltétlen hozz meleg dzsekit, nem télikabát, de azért tartson. Vagy termo pulcsi s alá hosszú ujjú, amin nem fúj át a szél. De rétegesen , tudj vetkőzni.

Az állatkert nem ér semmit, ha vacogsz.

Voltunk ott úgy, nem jó. 2-3 óra, átfagy az ember. Olyan idő van most, jólesne egy forró tea. Márc. eleje.

S ha meleg lesz egy top-farmert elbírsz.

Győrben mindig fúj a szél és mindig van felhő.

Itt amúgy sem öltöznek olyan csinosan az emberek, inkább a márka megy.

Sportcipő, farmer, sportpulóver, dzseki vagy bőrkabát a népviselet itt. Az állatkert olyan strapabíró öltözetet kiván mint egy kirándulás.

Mikor jöttök? Jó mulatást!

Egy volt szegedi.

Mikor jöttök? Jó mulatást

2009. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szombaton reggel indulunk, és most beszéltem a barátnőmmel, aki azt mondta, hogy tűsarkú cipőben jön és feltünő csinos ruhában. Nem bírom róla lebeszélni:/
2009. máj. 14. 21:04
 9/15 anonim ***** válasza:
Állatkertbe semmiképp nem ajánlott a tűsarkú, hadd vegye csak fel, majd megbánja meg a csinos ruhában esetleg melege sem lesz. Sokkal inkább sportos, kényelmes öltözet a megfelelő. Ahogy előttem is írták, rétegesen öltözz, rövid újju, pulcsi, szükség esetén dzseki, hogy tudjál mit levenni, ha meleged van. A farmer és egy kényelmes cipő pedig tökéletes választás.
2009. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vicces lesz a barátnőd a buckák között :)

Szombatra meleget igértek, de mára is 28 fokot, és itt ugyan olyan hideg van, mint tegnap.

2009. máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!