Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Holnap indulok 1000km-ert...

Holnap indulok 1000km-ert vezetni a fiammal. Kicsit félek az uttol! Miket vigyek neki ami szorakoztatja?

Figyelt kérdés
reggel 6 kor indulunk magyarorszägra a szüleimhez.még nem vezettem soha ennyit(nö vagyok),kisfiam 2 éves lassan.mär mentem mässal 1000kmert kocsival,akkor is alig birtam ki az utat.most meg én fogok vezetni,és nem jön velünk jelenleg senki,csak én meg a kisfiam leszünk.biztosan nagyon nyügös lesz,de nem tudok megälni pär km-enként..mit csinäljak?a jätékaival sincs el a kocsiba.meg ugye nappal megyünk,amikor ö nem alszik nagyon..(éjjel nem mernék ennyit vezetni)köszönöm a välaszokat
2009. máj. 11. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A nagy részét így is át fogka aludni. 2 évesen még elalszanak a kocsiban a monoton zajtól. Vigyél CD-t amit szeret, énekelj neki. Figyelj, hogy ne legyen melege, semmiképp se legyen túlöltözve és ne legyen műanyag alatta.

Ne süssün rá a nap, tegyél az ablakra árnyékolót.

Jó utat!

2009. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnöm évente többször megteszi mostmár 4 éve a gyerekkel ezt az utat. Mi is csak nekünk nincs gyerek. Amit ö csinál hogy van dvd lejátszója amit az ülésre erösít fel, ha már minden kötél szakad és azzal pár órát elvan a gyerek. Aztán a másik megoldás, hogy mikor megálltok akkor le kell fárasztani, olyan parkolóban kell megállni ahol van játszótér, meci meg ilyenek. Ott a gyereket kiengedni egy jó kis tombolásra, az segít. A másik hogy ki kell bírnia és az van, ha üvölt akkor is. Honnan mentek? Melyik országokon keresztül?
2009. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1000km még autópályán is legalább 8 óra. Ne akard egyhuzamban levezetni, legalább kétóránként állj meg egy 5-10 percre, kinyújtózni, friss levegőt szívni, mozogni, sétálni egy kicsit.
2009. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen megfogok ällni 2-3 oränként minimum!a dvd jo ötlet,nekünk is van a kocsiba valo!akkor azt mindenképpen elrakom a kicsinek.németen ,és ausztriän megyek ät(asszem). svàjcbol amugy.hät az ut a pärommal szokott lenni kb 9 ora.nekem sztem a kicsivel lesz 11-12

:(..

2009. máj. 11. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

3 éve vezettem le elözször.Németország,Ausztria és Magyarország....Èjjel menttem.Hát fáraszt´volt,de leértem.9 óra altt.

A múlt nyáron vezetem le pont ugyan így 1000km-t.A lányommal mentem igaz velem jött anyósom is.De csak én vezettem.

Fátrasztó,de jobb volt mint egyedül..Nekem a lányom 15 hónapos,de sokat veszekedet az autóban.Unta magát egyedül.

Egyébként mi is a férjemmel 3 an szoktunk menni.

E`n most juniusban repülövel megyek,hogy a lányomnak ne legyen olyan hosszú az út.

2009. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!