Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Elázott bérletből lehet...

Elázott bérletből lehet problémám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

pár napja elázott a táskám és benne a pénztárcám is..amiben benne volt a bérletem. Az lenne a gondom,hogy elmosódott rajta a toll és anyukám azt mondta,hogy ebből még gond lehet, mivel azt hihetik,hogy más bérletét használok és megbüntethetnek..

most akkor hagyjam úgy elázva, vagy írjam újra rá a diákszámom?:/


2011. nov. 9. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet belőle gond, valóban.
2011. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet gond belőle. Legjobb ha beviszed oda a bérletedet ahonnan veszed és kérj másikat, lehet kapsz olcsóbban egyet. Én nem kockáztatnék, mert én is rosszul írtam rá a nevemet véletlenül, így szövegjavítóval áthúztam majd újra írtam és kötekedett az ellenőr de szerencsére megúsztam a dolgot.
2011. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még szerencsére megvan a blokk a bérletvételemről..szerintem holnap kicseréltetem, vagy ha nem cserélik ki, akkoe majd a kalauznak megmutatom ha kötekedne;))
2011. nov. 10. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!