Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan igenyelhetem az adokedv...

Hogyan igenyelhetem az adokedvezmenyt Londonban elek? A munkahelyem nem intezi, es nem von le jarulekot sem

Figyelt kérdés
Megkerdezni nem igazan tudom mert nem tuti az angolom es a felet sem ertem ennek a resznek
2011. szept. 24. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Akkor neked nem adókedvezményt kéne igényelni, hanem beadni az adóbevallást, befizetni az adót és a járulékokat.
2011. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy ahogy az első írta.Én is kint dolgozom,és önadózó vagyok.Fel kellett hívni egy telefonszámot,és jeleznem kellett,hogy küldjék el a nyomtatványokat,majd elmondtuk,hogy havonta szeretném fizetni a járulékokat és nem egy összegben.(most várom a levelet)

Ha nem fizetsz adót,semmi járulékot akkor nincs mit visszaigényelned.Akkor nagyobb bajban leszel.De gondolom adózol..vagy nem?

2011. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem adózolés nem fizetsz járulékokat,akkor fizetheted visszamenőleg. büntetéssel és kamatokkal együtt. Ráadásul a cég tuti leadta az adóhivatalnak,hogy önadózó vagy.

Mióta nem fizetsz?

2011. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat 2 honapja dolgozom, de akkor intezkedem :) es abban nem tudnatok segiteni hogy ezt hol intezhetnem el, hol kerhetnek nyomtatvanyt?koszonom
2011. szept. 24. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:

második vagyok.

Fel kell hívnod az adóhivatalt,és meg kell mondanod,hogy 2 hónapja dolgozol,és adózni szeretnél.Ők mindent el fognak neked mondani a telefonban,és ők küldik majd a papírokat.Mivel 2 havi adót már fizetned kellett,így ezeket utólag be kell majd fizetned.Minél előbb intézd el,hogy ne verjenek rád komoly büntetéseket.(elég sokba kerülne akkor)

2011. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!