Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Couchsurfing? Tapasztalatok?...

Couchsurfing? Tapasztalatok? Esetleg szállt már meg valaki egy Couchsurfingesnél vagy esetleg szálltak meg nálad már?

Figyelt kérdés
Jó lenne tudni, hogy működik ez a dolog meg hasonlók. Szerintem jó, hogy van ilyen és szívesen csinálnám én is :)
2009. ápr. 23. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
En igy utaztam be Olaszorszagot a nyaron, es majusban 2 vendeglatomat is viszont latom, nagyon joban lettunk.
2009. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és tapasztalatok? Volt olyan akihez nem mennél vissza?
2009. ápr. 23. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátnőm utazott így Csehországba. Az ő vendéglátói is nagyon kedvesek voltak. Azt mondta nem volt olyan hely, ahol ne lehetett volna kibírni egy éjszakát. Az egyikkel volt annyi problémája hogy nem dohányzóként beszabadult olyan helyre, ahol minden füst szagú volt, de végül is itt sem az emberekkel akadt problémája. Neki is csak jó élményei vannak, és ajánlotta nekem is. Azt mondta semmi sem kötelező, ha nem akarsz maradni valamiért, még mindig elmehetsz egy szállóba arra a pár éjszakára, csak alkalmazkodás kérdése minden. (Kivétel persze ha a fogadó személlyel van baj)
2009. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%

mit jelent ez pontosan?

amolyan szexért szállást dolog?:)

2009. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Dehogyis :D
2009. ápr. 28. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

én sem tudom...

tényleg pár szóban írd már le pls. :)

2009. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
www.couchsurfing.com elmész Üzbegisztánba és egy-két héttel előtte írsz Abdul Rajimnak, hogy hé te Abdul pont abban a városban leszek két hét múlva ahol te laksz. Nem szállhatnék meg nálad? Erre Abdul ha az adatlapod alapján jófejnek tart akkor azt írja vissza, hogy Persze Jóska Pista gyerre csak arra az egy-két napra aludhatsz a kanapémon :D nagyjából ennyi. Aztán ha Abdul is utazik és pont a te városodba akkor aztán ö száll meg nálad :)
2009. ápr. 28. 21:37
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

szóval szállás...

aztán az egyéb szolgáltatásokról nincs hír. :D

2009. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Énis regisztráltam régebben, de nem nagyon ástam bele magam. Viszont ha valaki Szerbiában jár nyugodtan jelentkezzen, közel a határ...

Zentai vagyok, sokan jönnek ide az Ifijátékokra ami kb. 3 hét múlva lesz.

2009. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!