Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Isztambulban hol lehet "márkás...

Isztambulban hol lehet "márkás" ruhákat venni?

Figyelt kérdés
Igazából a lényeg, hogy jó hamisítvány legyen és "olcsó". Sok ismerős járt már ott és mindenki hozott egy rakat nagyon jó hamisítványt(Armani, Lacoste, Guess, stb.). Családtagom most ott van és nem tudjuk, hogy más ezeket honnan hozza. Pontosabban hol vannak a jó helyek ahol nagy márkák vannak olcsón. Válaszokat előre köszi.:)
2011. szept. 6. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Burhan úr butikjában.
2011. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Ne legyetek már szánalmasak. Vagy van pénzed és akkor vedd meg az eredetit, vagy nincs pénzed, ami nem szégyen, de akkor vegyél csinos ámde névtelen ruhákat. A gazdagok majmolásával csak kiröhögtetitek magatokat. Nagyon életszerű, hogy mindig gagyi cuccaid vannak, de hirtelen lesz Gucci cipőd, ne már...
2011. szept. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek a szaros gatya is csak akkor jó ha Versace :)


Minden hamisítvány égő, akár a Józsin veszed, akár Isztambulban

2011. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bármelyik bazárban
2011. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak: Nem gagyi cuccaim vannak, van sok eredeti cuccom is csak gondoltam, ha adott a lehetőség, akkor "kipótolom" hamisítvánnyal.:) Mert gondolom eredeti Lacoste cipő, meg Gucci óra mellet például elmegy egy Lacoste hamisítvány póló...
2011. dec. 2. 19:07
 6/8 A kérdező kommentje:
És mielőtt még jönne a gazdag vagyok szöveg. Nem! Csak nem szórom a pénzt!
2011. dec. 2. 19:08
 7/8 anonim válasza:
100%
Kár,hogy csak okoskodni jönnek ide,mert ez viszont engem is érdekelne..:(
2012. máj. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A márkás holmik többnyire attól drágák, hogy a vásárláskor biztosra mehetsz. Azt kapod, amit látsz. A névtelenek lehetnek néha jobbak is, de a vételnél nem mehetsz biztosra. Neked kell megítélned, a jót, vagy a gyengét találtad meg. A hamisításról biztosan tudhatod, hogy gagyi. Felvehetsz egy Lacoste pólót az Armani nadrágodhoz, de ezt aki ért hozzá, látni fogja. Te pedig elég hamar tapasztalni fogod, mit jelent a hamisítvány.

Én is a kevésbé márkás, de minőségi holmira szavazok, ha nincs pénzem a márkásra.

2012. máj. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!