Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy működik Postcrossing-on...

Hogy működik Postcrossing-on a tagelés? FONTOS!

Figyelt kérdés
Mindent tudni akarok róla. Érthetően magyarázzátok el. Köszönöm!
2011. aug. 31. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Viszonylag régóta postcrossingozok, de mégsem tudom hogy mit értesz tagelés alatt,elmagyaráznád? Akkor talán tudnék segíteni.
2011. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A Wikipédiában ezt írja, de nem olyan érthető. Talán ez segít valamennyire neked is:


A tagelés (ejtsd: tegelés) egy másik módja a képeslapok szerzésének. Sokféle tag létezik, és mindnek van egy bizonyos témája, mint például Birka Tag. A felhasználó tageli az előtte legutóbb író felhasználót, elkéri a címét és küld neki egy a témához kapcsolódó képeslapot. Aztán valaki megint küldeni fog egy üzenetet a témába, és 'tageli' a legutóbb írót, elkéri a címét, és így küld neki egy képeslapot. Nagyon sok ember tagel – néhányuk bizonyos fajta képeslapokat gyűjt – és nagyon sokféle tag létezik. Egyébiránt nem csak képeslap-tagek vannak, hanem egyéb dolgok is, úgy ahogy: Ország Specialitás, Tea, Csoki, Cappuccino – Forrócsoki – Kávé, Kártya, Felajánlás – Kérés stb.

2011. szept. 1. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt én sem ismerem/értem. :(
2011. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
D:
2011. szept. 3. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:

a tagelés a fórum részén van az oldalnak. Oda külön kell regisztrálni, teljesen normális fórumként működik.

Ha tagelsz valakit, akkor privát üzenetben kéred el a címét, aki téged tagel, ő pedig tőled fogja elkérni. Itt nincs központi ellenőrzés, becsület alapon megy a lapok elküldése - néha akad egy-egy csaló, de alapvetően normális, megbízható emberek vannak.

2011. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor máris nem érdekel. Csalókkal nem akarok találkozni.
2011. szept. 12. 16:02
 7/7 anonim válasza:
Én még egyetlen csalóval sem találkoztam ott. Rengeteg képeslapot küldtem és kaptam a fórumos tageléseken keresztül. Néhány nagyon kedves embert is megismertem. :-) Jó kis közösség. Egyébként... összefutnak a szálak, ha valaki sorozatosan nem küldi el a képeslapokat.
2011. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!