Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A Postcrossing-on ha elküldök...

A Postcrossing-on ha elküldök egy képeslapot, az mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ti küldtetek már? Hogy működik az egész? Még nem regisztráltam rá, mert félek, hogy lopják az adatokat. Mennyire megbízható? Mindent tudni akarok az oldaról. Köszönöm!
2011. aug. 30. 20:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Őszinte válaszokat kérek! Köszönöm!
2011. aug. 30. 20:57
 2/7 anonim ***** válasza:

Én már több száz lapot küldtem, teljesen megbízható az oldal. Milyen adatot tudnának lopni? Max. a postacímed... de nem lopják, hidd el.

Egyetlen veszélye, hogy függő leszel - mint én - és egy vagyont fogsz lapok küldözgetésére költeni :D

Amúgy a posta díjszabása szerint tudsz lapokat küldeni, csak a címek kiosztása történik neten, minden más hagyományos úton megy. Európába 220Ft, más földrészre 270Ft.

írjál bátran e-mailt, ha van még kérdésed, szivesen segíek.

2011. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez a 220 és 270 Ft a bélyeg ára?
2011. aug. 31. 08:48
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, ez a bélyeg. meg persze hozzájön a képeslap ára, ami 20-200Ft-ig kb. bármi lehet :)
2011. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz! Most van itthon 2 fölösleges képeslapom, azokat akarnám itt elküldeni. És még én is jól járok. :D
2011. aug. 31. 11:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Abban még tudnál segíteni, hogy a tagelés hogy működik? Mert olyan képeslapot akarok beszerezni, amin az ABBA van. Előre is köszönöm.
2011. aug. 31. 11:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megbízható. (Amúgy te már 3 kérdést tettél fel a postcrossinggal kapcsolatban?)

Én már 3 hónapja regisztrálva vagyok, eddig 16 lapot küldtem és ennyit is kaptam. Tényleg igaz, hogy függővé tesz xD de én le tudok állni vele, mindig úgy csinálom hogy leküldök 5-öt és megvárom amíg az utolsó is odaér. :D

Jelenleg is 5 utazik.

2011. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!