Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit szoltok az au pair munkahoz?

Mit szoltok az au pair munkahoz?

Figyelt kérdés
igazabol ismerosoket keresek angliaban londonban en au pair vagyok aprilis 5iketol dartfordban 1 eves es szeretnek ismerkedni mas au pairekkel ha vagytok kerlek irjatok:}
2009. ápr. 11. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Én szeretem a munkámat, bár hamarosan letelik az évem. Nem Angliában vagyok.


És neked milyen tapasztalataid vannak így 1 hét után? :)

2009. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Szia,


En 18 honapot aupairkedtem egy angol csaladnal es nagyon jol ereztem magam, a mai napig tartom veluk a kapcsolatot s a gyerkozok, mar 9 evesek( 3 evesek violtak amikor vigyaztam rajuk).

Az en tapasztalatom,hogy ha mindket fel betartja a jatekszabajokat akkor nem lehet gond illetve nagyon kedves lesz a kintlet es munka.

Ha oszinte vagy veluk, es felelosseggel vegzed amit radbitak, akkor ezt is varhatod vissza( ok nme mindne esetben).

Nekem ok voltak az elso csaladom, es en is nekik az elso aupairuk, igy nem volt osszehasonlitasi alpuk, mindkettonkenek uj volt a palya, igy kozosen alakitottuk ki a kozos eletet es munkat.

3 gyermekem volt es ok eljatszottak egymassal.

talan ennyit .

minden jot es elvezd ki az anglia adta lehetosegeket, ismerkedj, jarj nylevtanfolyamra , menj es lass angliabol , megteheted aupairkent a legkonnyebb.

2009. ápr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia akkor merre vagy? en nagyon jol erzem magam ugy gondolom kifogtam a legjobb csaladot ket gyerkocom van egy 4 eves kisfiu es egy 9 eves kislany, es komolyan csak dajka vagyok semmi hazimunkat nem kell csinalnom na de a no sem csinal es te hogy erzed magad merre voltal?hmm csak egy baj van meg nem ismerek itt senkit es unatkozom mert van egy csomo szabadomXDXDXD hjaj te jartal suliba en egy het mulva kezdem ugy varom mar, te amugy hany eves vagy?
2009. ápr. 12. 11:53
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Megkérdezhetem, hogy nagyon sokat kell dolgoznod? Úgy érzed, hogy nagyon felelősségteljes ez a munka vagy inkább "buli"?
2009. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
bulika
2009. ápr. 12. 15:32
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Te voltal aki mar tobbszor is irt, erdeklodtel az au-pair munkarol, ugye?

Jo olvasni, hogy szeretsz kint lenni, es hogy jo a csaladod. Remelem nemcsak a kezdet ilyen, es majd jon az "eles" dolog, megvaltoznak. Azert becsuld meg oket ha tenyleg rendesek hozzad.

Ne csak au-pairekkel ismerkedjel, hanem mindenkivel! A suliban jo lesz nagyon, majd meglatod, mindenfele orszagbeli fiatallal leszel egyutt, juheee!:)

Mar lehet hogy irtam neked, de most ujbol leirom ezeket a jo kis oldalakat, ott is keressel magadnak baratokat, remelem sikerrel jarsz, minden jot neked, elvezd Angliat, hidd el nagyon jo, en mar soha nem megyek haza!!! londonimagyarok.hu

iranylondon.hu

gumtree.com

hunvagy.hu utazas.com (forum)

Good-bye:))

2009. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
joj de kedves vagy nagyon ari vagy , igen en vagyok az, joj alig varom a sulikt es majd mindenrol beszamolok ide gyere viszza nagyon szimpi vagy :D
2009. ápr. 12. 22:23
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

én csak azért írok, hogy majd kövessem az eseményeket, bocsi:)

egyébként én meg dagenhamben élek

2009. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A masodik valaszolo volnek.

28 eves vagyok es Guildfordban elek, Surrey megyeben, Del Anglia, kozel Gatwick Airporthoz..Nyelvtanfolyamra Guildfordba jartam es nagyon elveztem, itt megismerkedtem olyan emberekkel akikkel meg igy 6 ev utan is tartom a kapcsolatot( nem magyarok).

Orulok h jol erzed magad!!!

Nekem meg egy ev anglia es aztan haza.

Egyetem szeptembertol canyerburibe egy eves es aztyan en szeretnek hazaterni vegleg.

Hianyzik az otthon es barmennyire is Anglia , en megis csak otthon vagyok otthon, barmennyire is rossz a helyzet.

6 ev sok mar.

facebookon irj ha van meg kerdesed

czako nora

jelenleg

2009. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!