Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mindenki nyaral valami menő...

Mindenki nyaral valami menő helyen és csak én ülök itthon? 16/L

Figyelt kérdés

2011. júl. 18. 14:44
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:
100%
Hidd el, a legtöbben itthon vagyunk. De azért ne mondd,hogy nem lehet programokat szervezni! Szerintem simán fel lehet dobni úgy is a nyarat, hogy nem utazunk sehova. Én házibulit szerveztem ,rengeteget vagyok barátokkal egy kis éjszakai élet is belefér. Nem számít hol vagyunk ha jó a társaság:D
2011. júl. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
92%

Az elmúlt 4 évben gyerek vállalás miatt nem voltunk nyaralni, de előtt bejártam a világot önerőből, hátizsákos utazó ként.

Lényegében 23 évesen kezdtem el és nagyon jó volt.


Ne aggódj még van időd elkezdeni a menő helyre utazgatást nem maradtál le semmiről. ;-)

2011. júl. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim válasza:
100%
Mi sem voltunk még sehol,max augusztusban lemegyünk 4 napot a Balatonra...
2011. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Mi sem állunk jól anyagilag, néhányan az osztályból elmegyünk a Balatonra (Ábrahámhegyre) faházakba, napi 3ezer Ft a szállás/fő és szalonnát sütünnk, amúgy meg vonattal megyünk és csak 4 napra, nem kerül sokba. Nem tudom, hol laksz, de az országban nagyon sok helyen van faházas kemping, Bükkszéktől Sopronig, mi már nem először megyünk és nem egy egetverő összegről van szó. Mindenkinek ajánlom.
2011. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim válasza:
100%

Tavaly volt egy nagyon súlyos, életmentő műtétem, idén pedig a szövődménye miatt még egy. A kettő között voltunk a párommal pár napot pihenni, de nagyon kellett vigyáznom magamra, mert még nagyon gyenge voltam.

Ha minden igaz szeptemberben elmegyünk belföldön egy hétre. Már nagyon várom, mert már nagyon le vagyok merülve.

2011. júl. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim válasza:
92%

Én is itthon vagyok egész nyáron, bár szerencsésnek mondhatom magam, hisz a Balatonnál lakom.


/Kedves kérdező! Van olcsó kiadó apartmanunk mág augusztusra ;) Ha érdekelne írj! :)

2011. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Kései Sirató,

Kaptalanfureden Almadi mellett, 2000ft ejszakankent ugynolyan fahazak.

2011. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 Toncsi63 ***** válasza:
A NAGY többség nem megy sehova hosszabb időre nyaralni. Az ismerősök közül viszont mindig megy valaki. Ez dicsekszik vele, a többiek akik itthon maradnak, lapítanak. (rossz emberi tulajdonság) akik voltak "valahol", élménybeszámolót tartanak, tessék őket csodálni! ezért tűnik úgy, hogy csak Te vagy sehol sem.
2011. júl. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
12.22-es érdekel! tudsz mondani elérhetőséget?:)
2011. júl. 21. 08:10
 30/43 Malboroman válasza:
gyere át dugni:)
2011. júl. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!