Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van valaki aki hasonló helyzet...

Van valaki aki hasonló helyzetben van? :D

Figyelt kérdés
Szerettem volna nyaralni a bnőimmel, és engem engednek a szüleim, de a barátnőimet nem :( Valaki hasonló helyzet? :D
2011. júl. 11. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az eléggé rossz! De miért nem engedik el őket? Honnét-hova szerettetek volna menni?
2011. júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen helyzetbe amúgy, de ha elmész az szüleikhez és megbeszélheted velük! :D Ha bízik a gyerekébe akkor elengedi, ha nem pénz kérdése.
2011. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Balcsira akartam menni :)) És tuti nem engedik :(
2011. júl. 11. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:

hany evesek vagytok?

egyebkent beszeljenek a szüleid az ö szüleivel és biztos meg tudják gyözni.

nekem tavaly volt ugyanez, elmentünk Horvatországba nyaralni, kibéreltünk egy apartmant a barátnöm már ki is fizette de nem beszélte meg a szüleivel és nemet mondtak.

Aztán anyukám felhivta öket és elmagyarazta hogy nagy bajunk nem lehet stbstb es nagy nehezen belementek..

2011. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 évesek.. és inkább nem is próbálkozok,marhára féltik-okkal. De úgyis költözök,talán szerzek olyan barátokat,akik imádnak utazni,és engedik is őket :) Köszii a tippeket,kedvesek vagytok :)
2011. júl. 11. 22:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!