Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy mehetek ki külföldre...

Hogy mehetek ki külföldre animátornak?

Figyelt kérdés
Mi kell hozzá? Gondolom egy kis nyelvtudás nem árt. De még mi?
2011. júl. 8. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:

+ Rajz tehetség, grafikai programok ismerete.

(esetleg referencia)

2011. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem az első nem igazán értette a kérdést..

Az unokahúgom Kanári szigetekre ment ki animátornak.

Ő interneten keresztül találta meg a munkát.Még otthon el kellett mennie felvételizni,és mivel nagyon jól beszél angolul így sikerült neki a felvétel..Nagyjából ennyi volt a követelmény.Jó kommunikáció..

Azért nem árt az se,ha van anyagi tőkéd,mert bár álljáka repülőjegyet,de csak utólag fizetik ki..

2011. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

@ 21:16

Neked mit jelen az Animátor szó?

2011. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ma 21:16 vagyok..

Animátor jelentése: létrehozó, mozgató, filmoperatőr


De biztos vagyok benne,hogy a kérdező nem erre kíváncsi hanem az animátori munkákra

Pl: ilyenekre

[link]

vagy ilyenekre

[link]

2011. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolom itt most hotelanimátorra gondolt a kérdező.

Nem csak a számítógépes animáció létezik.

2011. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen hotelanimátorokra gondoltam. Köszönöm a választ!
2011. júl. 8. 22:14
 7/10 A kérdező kommentje:
És ez szerintetek népszerű munka mostanság? Mert ha nagyon sok jelentkező van, akkor kisebb az esélyed hogy téged választanak. Nem?
2011. júl. 8. 22:18
 8/10 anonim válasza:
szerintem elég népszerű munka, nagyon jó nyelvtudás kell, és azt hiszem, h ezeket az animátorokat egy cég közvetíti ki, tehát mondjuk télen Egyiptomba vagy nyáron pedig Görögországban.
2011. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én a tavaszt Egyiptomban töltöttem animátorként. Általában kérik a két nyelvtudást, a nyitottságot és a rugalmasságot. Ez tényleg fontos, mert rengeteget pörgünk, és fontos, hogy a vendégek vidámnak, energikusnak lássanak minket. Jó, hogyha szívesen mozogsz, mert napközben ezzel foglalkozunk jellemzően (reggeli gimnasztika, vízi aerobik, röpi, táncok stb.)

Nézegesd meg ezt az oldalt, én is az ő segítségükkel vettem fel a kapcsolatot egy kinti céggel: www.hotelanimation.hu

Nekik írhatsz, hogyha érdekel a munka, vagy csak simán fel is iratkozhatsz a hírlevelükre.

Egyre többeket érdekel amúgy az animátorkodás, de szerencsére sok hotelbe keresnek folyamatosan embereket. Nekem konkrétan nem kellett előre kifizetnem a repjegyem, spt, hogyha ott maradtam volna fél évig, mindkettőt ők állták volna. A szállás meg a kaja pedig szintén fizetve volt:)

2011. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. okt. 4. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!