Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha lehetne választanod, hova...

Ha lehetne választanod, hova utaznál el legszívesebben?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 09:41
1 2
 11/20 anonim válasza:
Maldiv-Szigetek. Tüneményesen szép és árban is elérhető.
2011. júl. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Most a hoseg miatt egyertelmuen valami viz melle, ez akar Mohacson a Duna-part is lehetne :) Amugy meg rengeteg helyre: Parizs, Amerika, Fulop-szigetek, Ujvidek, Irorszag, Norvegia, Izland, Korzika(itt voltam, nagyon szep), Strasbourg, Csehorszag, Mexiko (a teljesseg igenye nelkul).
2011. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Én Ausztráliába nagyon szívesen elmennék.Megnézném az ott élő állatokat,túráznék,sziklátmásznék ejtőernyő,majd elmennék oda ahol lehet vadvízievezni majd a Grand canyon és minden mást megnéznék
2011. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az egzotikus helyek veszélyesek a civilizáltak meg ugyan olyan globalista beton-jungelek, mint Bp. kisebb választékkal az üzletekben, de ha kitoloncolnának asszem benéznék Torontóba...
2011. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Los Angeles :)
2011. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Norvégia, mert mindig hűvös van. Ja és a sarki fény bámulatosan szép lehet!
2011. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Jó az álmodozás. hi-hi, álmodjunk együtt: Wietnám elég egzotikus? de Kína is nagy kaland volna! A többi említettel is egyetértek.
2011. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Nekem nagyon nagy vágyam, elutazni egyszer dél-koreába. Amióta a televizió jóvoltából betekinthettem a koreai kultúrába, teljesen beleszerelmesedtem.

Persze nem utolsó sorban felkeltette az érdeklődésemet a sok szép ázsiai ember is.

Szöul!!!!

2011. júl. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 szabócsilla válasza:
akár hova csak legyen víz és napfény.
2011. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Párizs!
2011. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!