Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van olyan tengerpart a Földön,...

Van olyan tengerpart a Földön, ahol nincs négyzetméterenként egy ember?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam, hogy 100 méterenként makszimum 1-2 ember.


Ugyanis azért mennék utazni, mert kikapcsolódnék, és elmennék a tömegből.


Volt már valaki ilyen helyen?


2011. jún. 29. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy szigetet is kibérelhetsz kizárólag magadnak,ha van elég dellád,akkor gondolom egy ritkásabb tengerszakasz is megoldható, nyilván minél kevesebben vannak annál több pénzbe kerül..szeirntem.
2011. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Délafrikában!

Ott m2-enként 1 cápa van! :)

2011. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szomália
2011. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Mindenhol van ilyen. Nézz valami olyan apartmant, ami egy kihaltabb részen van. Esetleg kicsit gyalogolni kell.

Lehet bérelni világítótornyot is, annak a közelébe általában nincs semmi. És nem méregdrága.


Nézegetni kell a szálláshelyeket, és megnézni a google map-on, hogy mi van a közelébe. Vagyis hogy olyan legyen, ami mellett nem nagyon van semmi. Kis üdülőfalu széle stb..


Legutóbb Horvátországban egy kis félszigeten voltunk, az apartman környékén persze voltak sokan, de egy kis gyaloglással el lehetett volna jutni teljesen kihalt részekre is. Néhányan ilyen kihalt öblökben horgonyoztak a hajójukkal.



Pl. Ausztrália partvidéke elég kihalt! Ott elég sok a tengerpart a lakossághoz viszonyítva, szóval simán találni ilyen helyeket. Csak ki kell menni a városból.

2011. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
antarktisz
2011. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szibéria
2011. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna hogy a hülyeségen kivül (hiszen erre való ez az oldal h baromságokat irogassunk) kapok értelmes választ.


Nagyon szépen köszönöm a negyedik válaszolónak! Tényleg jó ötlet ez a google maps, remélem majd bejön és nem sikerül egy emberrabló tanyára foglalnom szállást :)))

2011. jún. 29. 18:49
 8/10 anonim válasza:

Én eddig mindig úgy kerestem szállást Horvátországba, hogy a hirdetésből nagyjából beazonosítható a város, és megnéztem a google maps-on a környéket.

A fényképek becsapósak, mert mindig kihalt tengerpartot ábrázolnak, miközben a valóságban tele van. Ezért a házak sűrűségét, és a szinteket(apartmanok száma egy házon belül) szoktam figyelni.


Én sem szeretem a zsúfolt helyeket!

2011. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
most mi a bajod Szomáliával?
2011. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szibéria jobb, mint Szomália.
2011. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!