Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülőjegy kódban! Mit csináljak?

Repülőjegy kódban! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szeptemberben utazom Kanadába, és lefoglaltam 2 repjegyet nekem, meg a páromnak, de csak két kódot kaptam. Amikor felhívtam a légitársaságot (Air Canada) azt mondták, hogy forduljak a lakóhelyem szerinti légitársasághoz (MALÉV). Ott meg elküldtek a francba. Mit csináljak?
2011. jún. 27. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Félreértetted az infót, vagy ők nem fejezték ki magukat rendesen. Értelmetlen is lett volna, ha egy konkurens céghez küldenek tájékoztatásért (Air Canada kontra Malév).

Természetesen az illetékes Repülőtér személyzetéhez fordulj, akiknek kötelessége felvilágosítani Téged.

A kódok az elektronikus becsekkoláshoz kellenek, otthonról is online bejelentkezhetsz a kódokkal, ki is osztja Neked az ülőhelyeket is és megmondja, melyik kapuhoz menj.

Ferihegyre nem emlékszem, de külföldön sok helyen van becsekkoló-automata, ahol ugyanezt a kódoddal el lehet helyben intézni, ki is köp egy papír-jegyet amin rajta van név, honnan-hova, mikor, helyeid stb. Az egésznek a célja az, hogy elkerüld a végeláthatatlan sort.

2011. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!