Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A hallókészüléket zavarja-e a...

A hallókészüléket zavarja-e a 10. 000 méteren való utazás?

Figyelt kérdés
Hallássérült vagyok és repülőgéppel fogok utazni.
2011. jún. 19. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A hallokészüléket nem.De hogy a hallokészülék zavarja-e a repülö elektromos rendszerét azt a repülötéren elárulják.
2011. jún. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tekintettel arra, hogy a repülőben talajszinti légnyomás, hőmérséklet és páratartalom van, biztosan nem zavarja. A repülőgép navigációs rendszerét is csak azok a készülékek zavarják (és csak le- és felszálláskor), amelyek rádióhullámot bocsátanak ki (mobil telefon, mobil internet). A hallókészülék ilyet nem csinál
2011. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. júl. 9. 18:35
 4/6 anonim válasza:
Szia! Túl vagy a repülésen? Én is hallókészüléket viselek, és most készülök repülni. Ellenőrzéskor (beszálláskor) nem volt probléma vele?
2011. okt. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Azt mondták, hogy ellenőrzéskor nem muszáj levenni a hallókészüléket. A repülésben hát ez elég érdekes... Amikor bementem, akkor hallom a recsegést, az ülésen nem mindig. Pár órával később zúg a fülem, nem hinném, hogy a hallókészülék miatt, hanem először repültem. 1-2 nap múlva vagy akár pár óra után el fog múlni a fülzúgás, nem lesz semmi baj. :)
2011. dec. 3. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:

" Tekintettel arra, hogy a repülőben talajszinti légnyomás, hőmérséklet és páratartalom van,"


Nem teljesen. Kb 2000 méteren lévő nyomás van és a páratartalom elég alacsony, eléggé ki tud száradni a bőr az erre érzékeny embernél.

Hőmérséklet változó. Volt amikor nagyon meleg volt, máskor fáztam. De persze fűtés mindig van valamennyi mert ott fent mínusz 50 fokban muszáj.

2013. nov. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!