Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hallottam, hogy Justin Bieber...

Hallottam, hogy Justin Bieber jön Romábiába, de mikor?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy 2011-es világtúrnéjába jön Romániába is csak megszeretném tudni hogy mikor?
2011. jún. 13. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
időpontal nem tudok szolgálni, csak egy mesterlövész puskával meg egy golyóval, remélem jól célzol
2011. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
36%
ooo istenem ,hogy valaki milyen irigy arra a csávóra ...cccc...Hát persze ,hogy az vagy hisz dögös ,álompasi minden lány szemében,gondolom a csajod is jobban hajt rá mind rád...Nem de?:P:P:D:D:D
2011. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

16:22?

Te egyáltalán tudod mit beszélsz??!!!

Példaképed kellene legyen amiket tesz és tett azokért az emberekért akik már feladták életüket,akiknek nincs családjuk élelmük!

Ilyen önzetlen embert..mind ő...Ha minden egyes milliomos ilyen nagylelkű lenne hidd el nem lenne se szegénység se semmi!!! Kár hogy még csak JB jött erre rá!! S Romániába se szórakozásból jön hanem felemelni a nincsteleneket ha már szüleik sz@rba hagyták!!

2011. jún. 13. 17:19
 4/14 anonim válasza:
36%

Hogy merted JB a mocsokba taposni?

Ahogy már leírták előttem ő egy önzetlen ,kedves ,segítőkész tini sztár!Ő mindent megtett azért ,hogy segítsen a rászorulókon...te mit tettél azon kívül ,hogy otthon döglődsz ,mint egy nem is tudom,milyen állat?

Csak akkor merj ,ilyen hülyeségeket írni,vagy mondani egy olyan személyről aki bele ad apait anyait azért ,hogy másnak esélye legyen az élethez,hogyha te is pont ezt teszed mint Ő!!!!!!!!!!!!!!!!!....!!!!

2011. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
ez csak egy vicc volt...nem kell így kiakadni.Amúgy valamilyen szempontból igazatok lehet!
2011. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

tudjuk h igazunk van:D

de mind1 ha tudjátok mikor jön légyszi irjatok:D

2011. jún. 13. 17:55
 7/14 anonim ***** válasza:
1. vagyok nem gondoltam komolyan csak nemtom mit esznek rajta a csajok, amúgy nincs barátnőm, de szeretnek a csajok, a suliban ahova járok senki nem beszél jb-ről, amúgy mondjatok pár példát hogy hogy segített másokon, jah és nem csak döglök othon, ha megkérnek valamire megteszem, és segítek mindenben amiben tudok
2011. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Csinátl egy klippet aminek a cime imátkozz s megláthatod a klippbe,hogy miket tesz és tett am itt a link http://www.youtube.com/watch?v=o9tJW9MDs2M

ja s még egy oldal amiben..nézd meg [link]

s ha unod megnézni akkor elmesélem hogy hamarosan jön romániába is,mert sok ott az árva s segit nekik. S akarja követni mickeal jacksont mert ő is önzetlen segitő ember volt

2011. jún. 14. 17:09
 9/14 anonim ***** válasza:
jah és majd ide is jön, aztán látva a sok cigányt akiket a rasszista magyarok elnyomnak, rajtuk is segít, ugye?
2011. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Lehel-Arpad válasza:

A puska az jo otlet , szerintem meg egy kis b*zi, es ha egyedul van ebbe a ge*i vilagba aki kedveskedik , akkor mindenki ki fog ba*zni vele eggy ido utan , eszreveszik hogy enged , akkor pedig be*zopja , es meglassatok ti is hogy mekkorat tevedtek a kedvessegetekkel...


Kivancsi vagyok hany evesek akik a kedvessege miatt partoljak..

2011. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!