Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható a 2 hetes...

Mennyire megbízható a 2 hetes időjárásjelentés?

Figyelt kérdés
Pont 2 hét múlva utazunk Horvátországba és 24 fokot ir a jelentés esővel.Szerintetek ez megbizható ? Ennyivel előre biztosan tudják ?
2011. jún. 13. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A beválási esély már masnapra is 72% (most a koponyeg.hu-n). Két hét múlvára jó ha 10-20%. Nem lehet rá adni, akármi is lehet.
2011. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,ez megnyugató. :)
2011. jún. 13. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos Horvátország elég rizikós hely ilyen szempontból, ezért nem is nagyon szeretek oda menni. Eddig akárhányszor voltam, sohasem volt végig jó idő.
2011. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
állítólag 1 napra előre KB 99%,2 napra már csak 50 %,és így csökken.2 hétre előre nem lehet megjósolni az időt milyen lesz.Horvátország időjárása nem a legjobb.Én egyszer voltam,de jó délre Trogirba mentünk,ott jó volt az idő.A víz viszont nagyon hideg volt.
2011. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!