Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Debreceni reptérről hová...

Debreceni reptérről hová indulnak utak idén?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Utak nem indulnak,csak vezetnek valahová.

Hová indulnak repülő járatok? Honlapon fent van.

2011. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de a reptér honlapja mást mond, mint az utazási irodák. A Google-t ismerem, kioktatást nem kértem, ennél hasznosabb válaszokra lennék kíváncsi.
2011. jún. 12. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem kioktatás volt!csak helyesbítés.de a honlap hitelesebb mint az utazási irodák elnem döntött útirányai.
2011. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
72%
asszem a levegőbe, viszont előtte neked kell eldönteni hogy merre menjen az a bizonyos út
2011. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Kaptál egy ilyen választ:

A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, de a reptér honlapja mást mond, mint az utazási irodák. A Google-t ismerem, kioktatást nem kértem, ennél hasznosabb válaszokra lennék kíváncsi.


Ha érdemleges választ akarsz a kérdésedre,mert fontos, akkor keresd meg az utazási irodákat.

Ha nem fontos, akkor ne sértődj meg az esetleges "ökör" válaszokon.

Tudod "ökör" kérdésre hasonló a válasz.

Legyen jó napod!

2011. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 15:13-as, utazási irodák már hívtam és hát hogyne szerveznének nyaralásokat Tunéziába, Egyiptomba Debrecenből, reptér szerint meg nem, úgyhogy ennyit az ökör válaszokról, köszi. :) Jó lenne, ha a kérdésre válaszolnátok, ha tudtok, ha nem, akkor meg felesleges itt osztani az észt...
2011. jún. 20. 09:28
 7/7 halasz_krisztian válasza:
Google!!!!!
2011. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!