Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha kiválaszthatnáotok hol...

Ha kiválaszthatnáotok hol élnétek és milyen származású emberek akarnátok lenni?

Figyelt kérdés
én szívesen élnék valmilyen egzotikus országba az olyan jó lehet és annyira irigylem a kreol börü,sötét szemü,sötét hajú,karakteres arcú nőket :D
2011. jún. 11. 14:17
 1/4 anonim válasza:
Sok helyen élnék szivesen, a lényeg az hogy minden túlzástól mentes legyen. Se nem sivatag, se nem özönvizes, se nem túl havas. Legyen szépen négy évszak meg minden és fejlett legyen. Szeretem Amerikát, Angliát. Esetleg Svájc vagy az északi országok, de az már majdnem túlzás nekem. És legszívesebben olyan ember lennék akinek nagyon fehér a bőre, kék a szeme és vörös a haja. Most is ilyesmi vagyok de nem eléggé.
2011. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én tenger vagy óceán parton szeretnék leginkább.az sem baj,ha sziget. homokos, napsütéses , télen esős de 16-18 foknál sosem hidegebb. ugyanezekkel a külső-belső tulajdonságokkal :)
2011. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Brazília, spanyol ország. aaaaaahhh *-* győnyőrű nők/férfiak. Hatalmas vízesései,csodálatos növények,tájak.Tengerparton mindenképp napsütötte tájon, ahol mindig le tudsz barnulni, de persze hiányozna a hóesés ha nem lenne..:)
2011. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én remete szeretnék lenni egy lakatlan trópusi szigeten.A lényeg,hogy sok állat vegyen körül.Nem olyanok mint most :)
2011. jún. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!