Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Csütörtökön megyünk Bp. -re...

Csütörtökön megyünk Bp. -re és nem tudom miket vigyek, meg hogy ott miket érdemes venni? Ha valaki leírnál, megköszönném! :D

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 16:54
1 2
 11/14 anonim válasza:

Ma már nincs semmi BP-en, amit ne lehetne megvenni a vidéki nagyvárosokban is.

De a kaja lehet, hogy drágább, mint odahaza, ezért érdemes szendvicset, üdítőt pakolnod rendesen.

2011. jún. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Még a mit érdemes itt venni kérdésedet csak-csak megértem, bár azt mondod, messze vagy a plázaribancoktól... de ha ez tényleg így lenne, akkor fel sem merülne benned ilyen kérdés, hogy mit érdemes venni, mert aki egy picit is intelligensebb, mint egy plázakosz, az nem úgy vásárol, hogy mit lehet kapni, hanem hogy mire van szüksége. Ha nincs szükséged konkrétan semmire, akkor felejtsd el a vásárlást... ha arra gondolsz, hogy esetleg valami olcsóbb mint "OTT" - ahol élsz, akkor meg azt kérdezd meg.

S hogy mit hozzál?

Vásárláshoz mit szoktál vinni? Vagy nálatok bolt sincs?

Ha van és szoktál is boltba járni... na azt hozzál, amit oda is viszel.

2011. jún. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Hogy hogy miket vigyél?Erre kell válaszolni?Voltál Te már házon kívül?

Mit vigyél bazzeg,hát pénzt,papírokat,kaját,ruhát.Ennyire egy alap dologot kérdezni...

2011. jún. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ott a pont, az előttem szólónál.
2011. jún. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!