Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Csütörtökön megyünk Bp. -re...

Csütörtökön megyünk Bp. -re és nem tudom miket vigyek, meg hogy ott miket érdemes venni? Ha valaki leírnál, megköszönném! :D

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 16:54
1 2
 1/14 anonim válasza:

miket érdemes venni mint kamasz ? v. rossz kategóriába írtál?

mint kismama?


nagyon tág és nagyon rébusz maga a kérdés kicsit szükítsd.

2011. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja igen köszi hogy szóltál! Írni akartam csak elfelejtettem, hogy lány vagyok és kamasz, köszönöm még1x a figyelmeztetést!
2011. máj. 30. 16:58
 3/14 anonim válasza:
Ikea ! az csak pest megyében van szerintem kihagyhatatlan.
2011. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, öm szerintem arra nem nemmegyünk, mert csak egy nap van és nagyon szorosak a programok, valami WestEnd plázába megyünk, de valaki esetleg megírhatná hogy miket vigyek ;) (de azért köszönöm!)
2011. máj. 30. 17:03
 5/14 anonim válasza:
westend egy pláza.ruhát tudsz venni,mozi kb ennyi,meg kajálni.
2011. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok plázacica sőt csak azért kérdeztem hogy ott mit lehet venni, mert nem tudom mert nem vagyok valami járatos vendég amúgy a plázacicától szerintem külsőleg nem tudom de belsőleg igen messze állok.... de hát te tudod, szerintem inkább a kérdésre kellett volna válaszolni, mint ahogy ezt a többiek is tettek, és most már kérek minden kedves válaszolót hogy csak arra válaszoljon, hogy MIT VIGYEK MAGAMMAL!!!! (köszönöm)
2011. máj. 30. 17:14
 7/14 anonim válasza:
pénzt,más nem kell,pulcsit ha hideg lesz esernyö ha esik és kinn is sétáltok :D
2011. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

westend.hu

arena plaza.hu

2011. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

kaját, eső ellen ruhát

pénzt de pesten elég a bankkártya

személyes cuccok

2011. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi :D még ha valami eszetekbe jut írhattok, akár a részletekbe is belemehettek, :D legalább tuti nem hagyok itthon semmit :D
2011. máj. 30. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!