Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazott már valaki a Cseh-Buss...

Bomboske kérdése:

Utazott már valaki a Cseh-Busszal (Student Agency)?

Figyelt kérdés
Érdekelne a tisztaság, késés, WC használható-e, lehet-e felvinni kaját, illetve bármit ezzel kapcsolatban. Londonba mennék velük.
2011. máj. 26. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jó akárkinek ajánlom

ha Londonba mentek Pestről át kell szállnotok vagy Prágában vagy BRno-ban =( régen legalábbis így volt)

a buszok nagyon szépek és prakikusak, ingyen lehet inni a meleg italokat és lehet fülhallgatón keresztül rádiózni és tvézni és az újságok is ingyen vannak ( cseh nyelvű) szendvicset is lehet venni a buszon, és a wc t lehet használni, nem úgy mint az EUrolines-on

rendes buszmegállóban állnak meg, tehát megállás helye szempontjából is jó


nem úgy mint az orangeways, ami lényegében ugyanaz mint a student agency csak rosszabb mert az orangeways az embereket a híd alatt teszik ki stb, jelöletlen helyeken de a student agencynem rendes megállói vanank

2011. máj. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kaját hogyne lehetne már felvinni, kaját minden buszra fel lehet vinni, nem mozi az
2011. máj. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a busz és személyzet nagyon rendben van.

prágai átszálláskor én valahogy mindig megszivtam... mindig volt késés.

2011. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Londonból és Londonba senkinek nem ajánlom. Mert ha késik 1 óránál többet, akkor nem tudsz átszállni, hiába sugallják azt, hogy Londonba normálisan ezzel a társasággal el tudsz jutni. Mi sajnos 1 óra 5 percet késtünk és nem volt bennük annyi jóindulat, hogy segítsenek nekünk. Senki nem állt a 6 magyar utas mellé (utaskísérő, sofőrök). Próbáltunk a pesti központtól is segítséget kérni, ők sem mozdultak meg, még arra sem volt hajlandó a fiatal ügyeletes, hogy próbáljon a képviselettel beszélni. Az utaskísérő fiatal hölgy már az út során sem volt szimpatikus, az angolt pl. hadarva, szinte érthetetlenül beszélte. A busz hosszú útra nem alkalmas, ha 180 cm-nél magasabb vagy. Kicsi a hely a lábnak, az ülést nem mertem megdönteni, mert ráfeküdtem volna a mögöttem levőre.

Londonba főleg nem mernék ezzel a járattal menni, mert ha nem éred el a csatlakozást, akkor minimum 1 napot várnod kell a következő járatra, ha egyáltalán van hely. Persze ez nem csak a londoni, hanem pl. egy brüsszeli utazásra is vonatkozik. Tehát csak Prágáig merj ezzel a busszal esetleg utazni.

2015. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!