Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vélemények Paraliárol?

Vélemények Paraliárol?

Figyelt kérdés

-Tényleg gazos?

-tényleg olyan mint siófok csak a tenger mellet?

-meg minden amit gondoltok róla vagy ha valami amit mindenkép ki kell ott probálni?


2011. ápr. 29. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon gazos.1-2 hotelnél már látni az igényességet.

A tengerpartot igyekeznek rendben tartani.

Sajnos sok a kutya, a fürdőző-emberek mellett fürödnek a vízben.

2011. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infot
2011. ápr. 29. 19:39
 3/7 anonim válasza:

Hát én 6 éve voltam családdal, de nekem nagyon-nagyon tetszett! Apartmanban voltunk és a miénk nagyon tiszta volt, jól felszerelt, klímával, sok csatornás tévével, nagy erkéllyel, tengerre néző pazar kilátással! :)

A tengerpart is tiszta volt emlékeim szerint és én egyetlen kutyát sem láttam a környéken! Egyet mondok, a parton fánkot ne vegyél, akármilyen jó teste van a bronzos kigyúrt görög félistennek, mert a fánkok egész nap ott rohadnak a tálcán és már dongják a legyek! :D

Ezen kívül semmi gáz nem volt, kedvesek voltak az emberek, az éttermekben, a supermarketban 2 nap után kedvezményt adtak, minden alkalommal kaptunk 1-1 ouzót ajándékba, sok étteremben magyar pincérek dolgoznak, így ha szólsz, akkor magyar pincér hozza ki a kaját és lesz hozzád pár kedves szava...legalábbis hozzám volt... :D

Hangulatos, klassz hely, nekünk nagyon tetszett, nem úgy, mint Horvátorzágban, ahol egyenesen utálják a magyarokat! :(

2011. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infot
2011. ápr. 29. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam Go-ban, a fánkkal semmi probléma, nagyon sokat eladnak és finom.
2011. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

-Egyáltalán nem gázos, nekem nagyon tetszett.

-Elég sok magyar jár Paraliára, de nem olyan.

-Szerintem a fánkok nagyon finomak ott, akármit is mondott a 2. hozzászóló. Az éttermekben szerintem az jó, hogy sok helyen van magyar étlap is, és hogy a pincérek is tudnak pár magyar szavat. Nekem még az is tetszett, hogy szinte bárhová, ahová beültünk vacsorázni, ott ajándékba mindig kaptunk előételt és/vagy desszertet.

2011. ápr. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az egy dolog, hogy finomak, de attól még ott olvad a fánk reggeltől estig a tűző napon! Én nem enném meg, de ez az én egyéni véleményem, mindenki azt eszik, amit csak a kedve tart, nem is ez volt a kérdés, csak megjegyeztem! :)


Ja, 2. voltam.

2011. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!