Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülőn hová érdemes ülni?

Repülőn hová érdemes ülni?

Figyelt kérdés
Nem repültem még, viszont most fogok jegyet foglalni, és kíváncsi lennék, hogy ti hol szerettek ülni. Mindenképp ablak melett szeretnék. De a gép melyik részén érdemes? A szárny előtt, mögött?
2011. ápr. 5. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hátul, de nem az utolsó sorban.

Én is az ablak mellett szeretek! :)

2011. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
A pilótaülésben.
2011. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha légibalesettől félsz, akkor vészkijárathoz közel, és minél hátrébb. Ha ki akarsz látni, akkor a szárny elé ülj, a szárny fölé semmiképp, és vészkijárat mellé se, mert messzebb van az ülés az ablaktól.
2011. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A szárny elé vagy leghátra, elég messze a szárnytól, hogy lássál. Érdemes felvinni egy térképet, élmény követni, merre jársz.
2011. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
előre
2011. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Szerintem az első sorok egyikébe ülj, vagy hátra.

A szárny közelébe, mögé nem érdemes, mert mindent eltakar.

Öltözz fel jó melegen, ha fapadossal mész, nem fűtik agyon őket.

(Persze lehet, hogy a normál repcsiket sem, nem tudom, csak fapadossal utaztam még.)

Főleg az ablaknál ülve, lehet érezni, hogy az ablak felőli oldalad, majd' lefagy. Mondjuk én érzékeny vagyok a hidegre, de még pulcsiban is éreztem.

2011. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül utazom, nem szeretek ablak mellé ülni, mert tutira mindig akkor alszik leesett fejjel a mellettem lévő valamelyik ember, amikor wc-re kellene mennem, de ha nem akkor is két embert kell felállítani. Egyébként még a középső ülésről is viszonylag kényelmesen ki lehet látni. Ha többen vagyunk, akkor meg cserélgetni szoktuk a helyeket, pontosabban ha valami izgalmasat lát az ablaknál lévő, akkor a többieket is odaengedi.
2011. ápr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig ablak mellett ülök. :) Úgy emlékszem eddig általában elöl és középtájon ültem, mindig jó volt a kilátás.
2011. ápr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Èn már sokat repültem kicsi géppel és nagy 747-sel is.

mivel az elsö osztáju jegyek is elöre szolnak így a legjobb helyek mindig elöl vannak. Itt a gép még vastagabb, és nem annyira rázkódik föleg leszállásnál.

A szárnynál is jó ülni, de nem közvetlenül a vézkijáratos ablaknál ott tényleg semmit nem látni, de egy egy üléssel elötte mögötte nem gond.

Ha fapadossal megyek rövid távra akkor folyosómellé elöre szeretek ülni, hogy minél elöbb kint legyek a gépböl. Ha hosszútávra akkor is elöre vagy középpen és ablakmellett.

Gyerekkel meg nem is lehet választani.

2011. ápr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólásokat. Akkor azt hiszem az első sorok valamenyikébe fogalalok majd jegyet. :)
2011. ápr. 6. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!