Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Üdülési csekk? (kérd. Röv. )

Üdülési csekk? (kérd. Röv. )

Figyelt kérdés

Ha a párom kap 60.000 ft értékű üdülésicsekket, abból csak ő utazhat? Szóval, én nekem nem tudna úgy jegyet venni, meg ilyenek?

Szerintem ez hülyeség. Úgy hallottam valakitől, de ennek semmi értelme nem lenne. Csak nem átruházható, de attól még engem elvihet valahova, nem?

Mert szeretne elvinni majd görögbe, de én meg hallottam ezt a lehetetlenséget.

Remélem csak kamu. :)


Amúgy, ha ibuszon keresztül megyünk külföldre, akkor is elfogadják az üdülésicsekket, igaz?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. márc. 20. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Már olyan sokszor leírták,hogy az üdülési csekket külföldi utakra nem lehet felhasználni.Az üdülési csekknek pontosan az volt az érdeke,hogy a sajt országunkat,vagyis Magyarországot népszerűsítse..Szóval külföldi útra sehol nem fogadják el.

A férjed kap a nevére üdülési csekket..Ezt gondolom a munkahelyén kapja.Ha így van akkor nem tud a te nevedre venni,mert a cég csakis a saját alkalmazottainak biztosítja ezt a lehetőséget.

De nyaralni ettől függetlenül Magyarországon elmehettek.Ahol elfogadják,a férjed a csekkekkel fizet,így csak a te részedet kell állni.

Szóval nem hülyeség amit hallottál.

2011. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
javítok:saját országunkat ismerjük meg..Ez az üdülési csekk lényege.
2011. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy - elvileg - nem lehet külföldi útra felhasználni. Viszont a párod a te szállásodat, kajádat, jegyedet, belépődet, stb-t is kifizetheti. Az a lényeg, hogy ő legyen ott a fizetésnél, és írja alá.
2011. márc. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó jól mondta,mi párom üdülési csekkjéből voltunk welnesselni.
2011. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!