Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valóban szigorodtak az üdülési...

Valóban szigorodtak az üdülési csekk elfogadásának szabályai?

Figyelt kérdés
Most szeptembertől állítólag kötelező ellenőrizni a csekk felhasználójának adatait, amelyet eddig elég lazán vettek. Aki az elmúlt napokban fizetett üdülési csekkel, ő mit tapasztalt?
2010. szept. 4. 22:55
 1/4 anonim válasza:
Én olyat hallotam, hogy nem csekkek lesznek, hanem olyan kártyák, mint pl. a bankkártya, és ugyan úgy tudsz vele költekezni, mint a bankkártyával lenne. De remélem ez nem következik be...
2010. szept. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reméled? miért?

Jobb lenne, lehetne végre normálisan vonatjegyet/buszjegyet vásárolni, vagy egyéb kisebb összegűt is.


Kérdezőnek: eddig is mindenhol kérték tőlem az adataimat.

2010. szept. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én fogászatra használtam a barátom üdülési csekkjét, de beírták az ő adatait, szóval el kellett jönnie velem, és alá kellett írnia a csekkeket egyenként.


De ez már nem sokáig fog működni, mert a fogászatok nem fogják elfogadni az üdülési csekket. Ja valami kártyás okosság lesz, úgy hallottam én is.

2010. szept. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az ok, hogy felírják az adatokat, meg az is így volt eddig is, hogy alá kellett írni a tulajnak, de eddig minden további nélkül tudtam a családtag csekkjével fizetni.
2010. szept. 5. 09:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!