Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 2 het nyaralasra mennyi es...

2 het nyaralasra mennyi es milyen ruhat pakolnatok?

Figyelt kérdés
meleg lesz (30 fok felett valoszinü), de persze akar alakulhat maskepp is :) varos, nem tengerpart, nem fürdös nyaralas, lany vagyok, nincs lehetöseg mosni. Köszi :)
2011. márc. 18. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mosni mindenhol lehet, ahol van folyóvíz. :)

Olyan cuccokat vinnék, amiket jól lehet kombinálni.

Rövidnadrágból legalább kettőt, egy hosszú nadrágot, és egy szoknyát.

Trikókat, pólókat, hogy minden napra jusson egy, ha nem akarsz mosni, akkor muszáj lesz.

Egy pulóver és egy kardigán jól jöhet, utóbbi akkor is legyen kéznél, ha pl. be akarsz menni egy templomba, múzeumba, ahol hűvösebb van, vagy nem illik trikóban menni.

Ha van nyári ruhád, azzal jól ki lehet húzni, kis helyet foglal, és egy ékszerrel, kendővel elegáns is lehet. Kevesebb helyet foglal, mint a nadrág-póló együttes, és többször fel lehet venni.


Minden napra találd ki, mit fogsz felvenni, és azokat rakd el.


Egy-két fürdőruha napozáshoz is jól jöhet, még ha nem is fürdesz. Nekem a tankini felsőt is fel lehet venni, olyan, mint egy top.


Meg persze bugyik, melltartók, harisnya, zoknik, egy sportcipő és egy szandál, ékszerek, kalap.

2011. márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jogos, ugy tenyleg lehet mosni :)


Nalam az a baj, hogy mindig annyi felesleges cuccot pakolok, hogy az valami hihetetlen, ezt probalnam iden elkerülni. Altalaban a felet fel sem veszem annak, amit elpakolok, es ezt utalom :)


Köszi a valaszt :)

2011. márc. 18. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szabd meg, hány ruhát viszel, és pakolj igenis csak max. egy hétre. Például én kb. így megyek: 3-4 ruha, egy rövidnadrág, 2-3 póló vagy top. Plusz fehérnemű, fürdőruha, és legalább 3 cipő: sétálós szandi, csini szandi, zártabb cipő, papucs. Plusz egy nagy fehér kendő: véd a leégés elől, és a vállamra terítve ügyesen megcsomózva bárhová alkalmassá teszi a nyári ruhákat. Plusz van az a trükk, amit az első görög nyaraláson fejlesztettem ki: egy félliteres üvegben vittem vizet, és mindig benedvesítettem a kendőt, úgy tettem a vállamra - elképesztően jól hűt!!!

Nem árt egy kalap vagy fejvédő is a napszúrás ellen.

És ami sokat számít: sok-sok ékszer! Kevés helyet foglalnak, és ha van mondjuk egy sima fehér ruhád, megfelelő ékszerekkel számtalan stílusban felöltözhetsz vele: lehet szaladós-tengerészes, de nagyvlági dámás is, de strasszos ékszerekkel tökéletes buliszerelés.

2011. márc. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vinnék pizsamát is ;)
2011. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
jogos, 12:18 vagyok, ha viszel pizsamát, akkor -1 póló :D
2011. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Ha 2 hétre megyek ugyanannyi ruhát viszek mint 1 hétre. Tényleg ha van víz és egy lavór már ki is lehet mosni néhány göncöt. Én ezeket vinném a ruhatáramból:

2 rövidgatya, 3-4 póló, 1 halászfarmer, 1 szabadidő ruha, mert ha hűvösebb van jól jön. 3-4 bugyi, 2 zokni (hűvösebb időre) 2-3 melltartó. Pizsit nem vinnék, meztelenül alszom. :)

Fürdőruha ha van 2 akkor mindkettőt! Papucs, edzőcipő (hátha kirándulsz is) és egy olyan szandál vagy divatosabb papucs amiben sétálhatsz a városban is akár.

Részemről kb. ennyi a ruha.

2011. márc. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!