Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt viszel magaddal...

Mennyi pénzt viszel magaddal nyaralásra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ attól, hogy hova és mennyi időre megyek nyaralni.:)
2011. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly barátnőmmel 8 napot voltunk Görögországban. Vittünk is magunkkal élelmiszert, de ott is ettünk étteremben. Ajándékokat is bőven hoztunk haza. Fejenként kb. 30.000 Ft volt, ebben minden benne van.
2011. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: mindegy csak kiváncsi vagyok, hogy ki mennyit tud/akar áldozni. Meg arra is, hogy mekkora a különbség külföld és belföld között:)
2011. máj. 24. 13:21
 4/9 A kérdező kommentje:
2.: és kaptatok vmilyen ellátást ott?
2011. máj. 24. 13:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Spanyolországba megyünk, hárman, és kb 1000 euró költőpénzt viszünk. Kicsit sok, de a nyaralás nem arról szól, hogy eljussunk oda, aztán ott ne vegyünk semmit, ne menjünk el sehova, stbstb...Ki kell élvezni, amennyire lehet. :)
2011. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok: nem kaptunk ellátást, apartmanban voltunk. Félkész kaját vittünk, és vásároltunk a helyi boltokban is élelmiszert. Görögországban voltunk és ott sem sokkal drágább az élelmiszer, mint nálunk. Talán a sajtokat és a szalámit/felvágottakat kivéve. Legalábbis nem sok a különbség. Pl. a Balatonnál biztos nem tudtam volna ennyi pénzből kijönni...
2011. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly Rodoszon voltunk ketten, összesen 1000 eurót vittünk, reggelit meg 1-2 vacsit kivéve mindig étteremben ettünk és sok látnivalót megnéztünk, 2 hétig voltunk.

Előtte lévő nyáron haverokkal voltunk Balatonon (Fenyvesen, nem is a drága Siófokon) és ott is elköltöttünk fejenként majdnem 50000-ret egy hét alatt, pedig ott tényleg csak kajára költöttünk és főztünk is.

Ilyen szempontból szerintem jobban megéri Görögország (persze az utazás drágább) de a kaja nem drágább és szebb helyeket meg lehet nézni.

2011. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Tavaly London nap 100 font, félpanzió. Épphogy elég, pedig csak apró szuveníreket hoztunk. Ha már tudod, hová mégy, akkor inkább érdemes rákérdezni az apró trükkökre. Némi helyismerettel sokat meg lehet spórolni.
2011. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal esszerubb a bankkartyadat vinni.mert soha nem tudhatod.nekem most minden osszejott Franciaorszagban,a kartya nagyon fontos azon legyen penz boven.
2011. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!