Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A fapados repülők mennyiben...

A fapados repülők mennyiben másak a nem fapadosnál?

Figyelt kérdés
Beszállás (úgy tudom, a csomagot nekem kell vinni), kényelem a repülőben (wc-k, ülőhelyek stb.)?
2011. márc. 13. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyi, hogy nincs meghatározva az ülőhelyed pontosan. A repülő csont ugyanolyan belülről, van budi, minden. A csomagot ugyanúgy fel kell adnod a check innél, és csak kézipoggyászt vihetsz fel. A fapados rejtett költségei miatt sokszor érdemesebb rendes légitársasággal menni.
2011. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és kaját nem adnak, de maradsz le sokról. Vehetsz szendvicset és piát pár euróért a fedélzeten. A hátrányok közül megemliteném, hogy az uticélok általában olcsó repterek, amik távolabb esnek a rendes, fővárosi reptereknél, ezért is tudnak olcsóak maradni. Például Hollandiába rohadtul nem érdemes fapadossal menni, mert a Wizzair által használt eindhoveni reptér 150 km-re van Amszterdamtól. KLM-mel 40 ezerért eljuthatsz Amszterdamba, és nincsenek rejtett költségek, pl. nem kell a feladott poggyászok után fizetni.
2011. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de maradsz le = de nem maradsz le
2011. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan kényelmes, kevés a hely, én mindig nagyon beszorítva érzem magam, túl közel van az előttem lévő ülés.Ez főleg akkor nagyon kellemetlen, ha valkai nagyon magas vagy nagyon nagydarab. Nincs továbbá monitor az előtted lévő ülés felett, ami a gép útját meg a repülőmagasságot, sebességet..stb jelöli. Budi, sztyuvik ugyanúgy vannak, de itt nem ingyenes a kajálás, büfészerűen végigmennek a kocsival és külön meg kell tőlük venni, ha enni-inni akarsz. Kaját én mindig viszek fel, 2-3 szenyát nyugodtan fel lehet vinni, ezért nem szólnak, direkt meg is kérdeztük a check in-nél. És igen, ahogy az első írta, itt oda ülsz, ahol van hely, nincs kijelölt helyed. Ezek a járatok nem repülnek többet 3 óránál, ezért is ilyen az utasellátás. Szerintem abszolút megéri, most ki lehet azt pár órát bírni extra étkezés nélkül, kis kényelmetlenséggel bírni.


25 N

2011. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Londonba repülök EasyJet-tel amúgy, ezért érdekelt.:)
2011. márc. 13. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:

A repülők belseje teljesen ugyanolyan lehet fapadoson, és rendes légitársaság gépén is. Múlt héten SwissAirrel repültem, és a gép és az ülések is kisebbek voltak, mint a Ryanairnél megszokottak...

Szerintem nem nagy hátrány, hogy nincs kajafelszolgálás, mert 2-3 órát igazán ki lehet bírni evés nélkül, meg vihetsz is fel magadnak.

A legfontosabb pedig a biztonság, arra pedig ugyanúgy vigyáznak, mint a rendes légitársaságok.

Az pedig, hogy milyen reptereket használnak, még néha jó is lehet, mert nem biztos, hogy pl mindenki Amsterdamba akar menni, lehet vannak olyanok, akiknek még jó is, h nem ott száll le a gép.

Pl én is volt, hogy nem fapadossal akartam menni, de csak annak a gépe ment, olyan kisebb város repülőterére, ahova én akartam menni...

2011. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!