Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akik suliba járnak, hova...

Akik suliba járnak, hova mentek idén osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Mi nem tudjuk még hova megyünk. Március közepe táján lesz, akkor szerintem már picit jó idő van. Olyan hely kellene persze itt Magyarországon belül, ami leköt egy 16 éves fiút/lányt. :) 10.-esek vagyunk. 2-3 naposra tervezzük. Lehet hegymászás, túra bármi :) Ha valakinek van ötlete nyugodtan írjon :) Köszönöm szépen előre is! :)
2011. jan. 29. 12:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. jan. 29. 14:47
 12/15 anonim ***** válasza:

13:24es vagyok annyi volt, hogy egy másik csoporttal összebalhéztak a többiek, ezután a szálláson kicsit ittunk is ami miatt még mindig orditani szokott az igazgató velünk mert csak annyira hogy volt aki körbe hányt mindent meg volt aki nem is tudott magárol

o.fő mondta hogy vinne minket Borsodba mert hogy ő ott nőtt fel de igazgató nem biztos hogy elenged

de nem baj hogy nem lesz oszt.kir. lesz angliába sulis kirándulás / oda az egész sulibol az megy aki akar nem osztály kirándulás lesz/

2011. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

mi bezzeg soha az életben nem mentünk osztálykirándulásra középsulival

csak általánosban.

2011. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi Pécsbe megyünk, 7.-esek vagyunk :)
2011. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Nádas válasza:
Tavaly a Velencei-tónál voltunk 1 napos kiránduláson, a Csillárka vízi tanösvényen kenuztunk a nádasok között, a mi kenunkban felnőtt sem volt, mi kormányoztunk, nagyon szuper volt. Utána mentünk bicajozni a tó körül, leesett a láncom, csupa maszat lettem. Jó buli volt. Itt megtalálhatod: www.totura.hu
2013. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!