Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha itthon beállnék stewardessn...

Ha itthon beállnék stewardessnek lenne lehetőségem hogy később átíratkozzak egy külföldi céghez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Átiratkozni? Itthon egy munkahelyről át tudsz "iratkozni" másikba? Nem.. Egyikből kilépsz, másikba belépsz. Ha kellesz..
2011. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És azt lehet hogy itthon egy magyar cégnél vagyok stewardess,utána pedig átmegyek egy angol vagy amerikai céghez?
2011. jan. 17. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. Itt felmondasz, ott meg felvesznek, ha kellesz. Nem fognak "átvenni", maximum fel, a munkahelyek nem úgy működnek, mint az iskolák.
2011. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem.Köszönöm.És mennyi az esélye annak hogy felvesznek?

Nagyobbak az elvárások mint itthon?

2011. jan. 17. 23:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre csak az tud válaszolni, aki volt itt is, ott is. Én nem.
2011. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon jó nyelvtudásod van(min 2-3 idegennyelv szerintem, és az angol alap), lesz gyakorlatod, lesz esélyed rá, hogy felvesznek.

Nem biztos, hogy pont amerikai, vagy angol céghez keresnek majd embert, de pl az arab emirátusok légitársaságán is jól lehet keresni.

2011. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! =)
2011. jan. 18. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!