Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova mennel kirándulni?

Hova mennel kirándulni?

Figyelt kérdés
olyan aprilis vegen szeretnek menni kirandulni 3-4 hetre csak az a gond ,hogy nem tudom merre.jo lenne ha 1000eurobol kijonne.eloszor perura gondoltam de sajna repjegyet nem nagyon találni 800euro alatt.most jelenleg thaifoldon gondolkodom.van valakinek barmifele tapasztalata?Egy hatizsakos turara gondoltam,tehat nem amolyan tengerparton lablogatosra.szeretnek minnel tobbet latni..de sajnos ugy nez ki,hogy egyedul megyek es nem tudom merjek e belevagni..21 eves lany vagyok..ha barkinek barmifele tapasztalata,tanacsa vagy esetleg csatlakozni szeretne kerem irjon:)
2010. dec. 1. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Távol-Keleten, Latin-Amerikában elég az 1000 euró 3-4 hétre, viszont oda is kellene jutnod valahogy, és az már ezen felül lenne. Európában 1000 euró egyhetes utazásra elég.
2010. dec. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én nem mennék olyan messze, pl. az El Camino útvonal is gyönyörű és nagyon olcsón kijössz. Ha a leghosszabb útvonalon mész (8-900km), akár 3-4 hét is lehet nagyon lazás tempóban. Én még nem voltam, de ismerőseim közül már voltak, és életük meghatározó élménye volt. Pár haverral tervezgetjük, hogy valamikor letoljuk.

Úgy tudom, hogy van valami fix díja az egésznek (50-100€) között, ami ellenében az útvonal mentén ingyen szállhatsz meg a kijelölt helyeken és még valami kaját is kapsz érte (ha nem ingyen, apróért). Ezen felül még a kijutás-visszajutást kell intézni, fizetni. (Mo-Fro, Fro-Mo) Elég feelinges dolog lehet szerintem.

2010. dec. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hmm tetszik amit mondasz azo az útvonalon már én is gondolkodtam.mikorra tervezitek az utat?en csak kb.aprilis majus korul tudnák menni mivel éppen londonban vagyok.jo lenne valamerre elmenni majd kiderul mi lesz
2010. dec. 2. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem nekünk csak következő nyáron fog beleférni, de az is lehet, hogy az azt követő nyáron. Júniusig egyetem, nyáron nincs egyetem, de meló ugyanúgy van és nyárra már be van tervezve egy ~1000km-es bringatúra. A kettőre együtt nincs időnk sajnos :(
2010. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!