Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, ha cserediák szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 9. osztályba járok. Középfokú angol nyelvvizsgám van. Szeretnék még gimi alatt kijutni külföldre, hol tudok ilyen programra jelentkezni? Legszívesebben Az USA-ba utaznék, de más országok is érdekelnek. Ksözi :)
2010. nov. 28. 12:15
 1/4 A kérdező kommentje:
És 4.8 körül van az átlagom, tehát azzal nincs gond. Viszont nincs lehetőségem többszázezret költeni rá, mi a legalacsonyabb ár, amiből meg lehet ezt szervezni?
2010. nov. 28. 12:18
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a "több százezer" még ugyan alacsony árnak számít a témában. Inkább 1 millával számolj, és akkor még ugye odakint nem költöttél semmit.
2010. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Igen, sajnos én is 1-2 milliós ajánlatokat láttam csak, ezért kérdeztem, hátha tud valaki olyan céget aki ösztöndíjat tud ajánlani, vagy csak egy részét kell kifizetni.

2010. nov. 28. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!