Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha booking-on a Genius program...

Ha booking-on a Genius programban letelik a két év és nem gyűjtöttem össze a 14 éjszakát, akkor újra kell kezdenem elölről, nulláról a gyűjtést és elvesznek az eddig gyűjtött éjszakáim?

Figyelt kérdés
Azt írja a booking a pontjaimnál, teljesítsek még 4 foglalást november előtt, hogy elérhessem a következő szintet. Tehát ha nem foglalok le még 4 éjszakát, akkor elvesztek az eddig gyűjtöttjeim, vagy nem veszik el, és tudom tovább gyűjteni? Számomra úgy értelmes, ha elvesznek, de nem lehet kérdezni írásban a bookingtól sajnos, csak telefonon.

okt. 7. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Elvesznek.
okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem veszik el.


"Can you lose booking genius level?

To see your Genius level you'll need to sign in to your Booking.com account. We don't demote members to lower levels. Once you've unlocked a level, the rewards you get at that level are yours for life."

okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: Azt tudom, hogy nem fog elveszni a SZINTEM!!! Soha. De a kérdés, hogy a MÁR összegyűjtött foglalások elvesznek -e, újra kell -e kezdenem a 14 foglalás gyűjtését, ha túllógok a 2 éven??? Nem tudom ennél magyarabbul megfogalmazni! Egész más elölről kezdeni a gyűjtést, mint elveszteni a szintet. Érted?
okt. 7. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem.
okt. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a lényeg, hogy egy bármely kétéves időszakon belül összegyűjts x foglalást. Pl. volt egy foglalásod szeptember 15-én és október 7-én. Most azt írja, hogy volt két foglalásod az elmúlt két évben, és 2026. szeptember 15-ig gyűjts össze még 13-at. De ha eléred 2026. szeptember 15-ét, akkor azt fogja kiírni, hogy volt egy foglalásod az elmúlt két évben, és október 7-ig gyűjts össze még 13-at.
okt. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már megvan a max szint, és tutira tudom mondani, hogy nem vesznek el. Azok nem számítódnak bele, amik két évnél régebbiek. Ahogy az 5 is írja.

Viszont nem éjszakát gyűjtesz, hanem foglalást. Tehát egyhuzamban 14 éjszaka az egynek számít.

okt. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!