Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Javasolnátok tengerpartokat...

Javasolnátok tengerpartokat Európában, ahol nagyon gyorsan kezd merülni a víz? (legalább 20-30 méter)

Figyelt kérdés

Szeretem a szabadtüdős merülést, kb 20 méterre le is tudok úszni. A baj az, hogy a legtöbb tengerpart, ahol voltam, az közel se ilyen mély, mégha be is úszok párszáz métert.


A látótávolság a tengerben egyébként kb pont 20 méter, így kérlek olyan partokat javasoljatok, ahol a tengerfenéket már nem is láttátok, és max párszáz métert vagy kevesebbet kell beúszni, hogy olyan mély legyen a víz.



szept. 8. 16:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, nem merülni hanem mélyülni a víz :D
szept. 8. 16:47
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Horvátországban nagyon sok helyen már közvetlenül a part mellett mély a víz.
szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Korfu Paleokastritsa. Na ez tényleg olyan, hogy kettőt lépsz és már nincs alattad semmi, a víz kifejezetten hűvös, a környék gyönyörű.
szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Paleokastritsa +1. Gyönyörű! Van kb. 5-6 strand, ahol azonnal mély lesz.
szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Korcula szigetén Prizba nevű faluban szoktunk bérelni egy házat. A háztól lépcső vezet le a sziklás parton egy betonozott placcig, ami a privát strandunk.Kb. 30 méter háztól a vízig. Vagy létrán mész be, vagy egyből beleugrasz az 5 méter mély vízbe. Alig 20 métert kell befele úszni és már nem látod a tengerfeneket, pedig kristálytiszta a víz
szept. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, ilyenre gondoltam!


Paleokastritsa tényleg gyönyörű és kristálytiszta, de nekem az sekély még. Tudom, hogy gyorsan mélyül, de én kifejezetten olyan partokat keresek, ahol egyáltalán nem látod már a tengerfenéket (Paleokastritsán azért még bőven lehetett látni).


Illetve ha tudjátok, akkor adjátok meg kérlek a partot is, mert sokszor voltam már helyeken, ahol egyik parton nagyon mély volt a víz, pár km-el odébb meg kis túlzással olyan volt, mint a Balaton déli partja.

szept. 9. 12:54
 7/7 Mad Max2 ***** válasza:
33%
Amszterdam hajókikötö, odaállsz a moló széléhez, előre lépsz egyet és már merülsz is jó mélyre:)
szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!