Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A román CFR vasúttal, hogy...

A román CFR vasúttal, hogy tudok online jegyet venni, mint diák? Ki kell tölteni egy olyan mezőt, hogy "Id elev CFR Calatori" Mit kell oda írni?

Figyelt kérdés

júl. 21. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A CFR honlapján van díjszabás. Olvasd át, én csak átfutottam. A fordító elég jól lefordítja. Valami előzetes regisztráció kell hozzá, olyasmi, mint itthon a volán bérletváltó kártya. Ha jól értem a CFR and igazolást arról, hogy a szabályaik szerint jogosult vagy diák kedvezményre. Azzal meg gondolom a diákigazolvánnyal együtt lehet igénybe venni a kedvezményt. Az viszont, hogy te pl uniós országban kiállított diákkal (ha az nem román) jogosult vagy e nem derült ki számomra. Úgyhogy vagy böngészd át vagy írj nekik egy emailt. Angol nyelven minden ügyfélszolgálat kommunikál.

Azt ne vedd kp-nek hogy ugyanúgy érvényes, mint itthon.

Nálunk iskolába járás miatt sok gyereknek díjmentes. Ezt nem valószínű hogy megadja nem ott élő embernek. Inkább az a valószínű, hogy mint nálunk a 25 (régen 26) alattiaknak van ifjúsági kedvezmény. Ez gyakrabban előfordul külföldön. Ez is lehet eltérő a miénktől, hogy csak saját állampolgárainak, csak uniósak vagy épp mindenkinek adja.

júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

#1

Nálunk helyett náluk lett volna. Iskolába járáshoz díjmentes amikor suli van. (mondjuk most már a gyerekeknek nálunk is)

júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha Magyarországról mész vagy jössz vissza Elvirán is megveheted
júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azok kaphatnak kedvezményt, akik Romániában tanulnak akkreditált intézményben, és van CNP-jük, azaz román személyi számuk román személyi igazolvánnyal.
júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
romániában élek, román állampolgár is vagyok
júl. 21. 16:19

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!