Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha vízparton nyaraltok,...

Ha vízparton nyaraltok, strandoltok egyedül/kettesben, hogyan vigyáztok az értékeitekre?

Figyelt kérdés

„Lopásgátló” törülköző, tudom, én is azzal szoktam letakarni 😊 Viszont még sosem strandoltam kettesben, csak a családommal, évente 1-2 alkalommal mentünk négyen-öten, mindig volt, aki a törülközőknél maradt (plusz az említett letakarás).


Nem vagyok rutinos strandoló, tudtok kérlek tippeket adni?

Ha nincs értékmegőrző, hova teszitek a fontos holmikat, amíg bent vagytok a vízben? Vegyek olyan vízhatlan akasztót a nyakamba?

A szállás kulcsát nyilván magammal kell vinnem, meg némi készpénzt, esetleg telefont.


Köszi a segítséget!



jún. 18. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pénzt nem muszáj vinni ha van NFC a telefonodon de elméletileg vannak már olyan okosórák is, amiben van NFC. Ha van otthon valami régi butatelefonod amit nem sajnálsz ha eltűnik azt viheted magaddal.


A kulcsot pedig nyakba lehet kötni mint egy nyakláncot.

jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!
jún. 18. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Telefont, pénztárcát, iratokat sosem viszek, ha nincs értékmegőrző. Szekrénykulcsot rákötöm a bikini pántjára, némi kp-t pedig a táskában tartok a naptej mellett, de nem sokat, csak ami némi fagyira és kajára elég.
jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Mi mindig bérlünk autót és benne hagyjuk a cuccokat.
jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A lepedő alá teszem középre. Telefont nem viszek be, csak pénzt és autó kulcsot. A többi cuccot meg nem érdemes ellopni. A táskában sem hagyok semmit, mert azt akárki felkaphatja abban hiszemben, hogy érték van benne.
jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!