Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Booking fizetéssel kapcsolatba...

Booking fizetéssel kapcsolatban van e tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Nagyon sok panaszt hallok a bookingra mostanába, pl még mindig nem továbbítja az összeget a szállásnak, de levonja a pénzt stb. A csavar az benne, hogy van már egy foglalásom amelyen július 17-re van beállítva a fizetési határidő, és a booking automatikusan levonná az összeget. Mi úgy döntöttünk, hogy hamarabb kiszeretnénk fizetni, de attól tartunk, hogy július 17-én megint levonnák az összeget. Valaki csinált e már hasonlót, és mit tapasztalt? Szerintetek ha befizettem érdemes lenne ráírni a szállásadónak hogy minden rendben e?
jún. 8. 19:02
 1/4 anonim válasza:
0%
A booking egy hazug, mocskos banda.
jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Omg ennyi ésszel ne mozdulj ki a krumpliföldről.
jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én fizettem már ki előbb, nem vonta le újra.
jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valaki csinált e már hasonlót, és mit tapasztalt?

Nem vonja le kétszer.


Szerintetek ha befizettem érdemes lenne ráírni a szállásadónak hogy minden rendben e?

Nem érdemes.

jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!