Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az emberek nem sajnálják a...

Az emberek nem sajnálják a pénzt utazásra?

Figyelt kérdés

Értem hogy élmény meg minden, én is szeretnék utazni de valahogy mindig van ami fontosabb és soha nincs extra 1-2 milliom hogy elutazzak egy masik országba.

Viszont vannak ismerőseim akik semmit nem tudnak felmutatni, de minden évben elutaznak valahova. Gondolom ők erre gyűjtenek egész évben.

Egyik rendőr ismerősöm biztos nem keres jól mert alacsony beosztása van a rendőrségen de tavaly volt Prágában, Varsóban, előtte meg Görögországban ha jol tudom.


jan. 13. 00:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Európán belül utazni nem kerül 1-2 millióba.
jan. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Utazásra költeni a legjobb dolog a világon.
jan. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És rohadtul nem kellenek hozzá milliók. :)
jan. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Milliókat akkor költök, ha hosszabb tengerentúli utazásra megyek, akkor is több főre milliós tétel.

Egy európai pár napos városnézés ki szokott jönni 100-150/fő áron.

És nem, nem sajnálom rá.

jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A kollégád érti a dolgát: Varsó az egyik legmegfizethetőbb úticél, Prága szintén (ár/érték arányban meg főleg), Görögországban meg mindenki talál magának a pénztárcájához valót Krétától Mykonosig. Én a helyedben elkezdenék vele barátkozni, mert ha alacsony jövedelem mellett is van erre igénye, akkor biztos vagyok benne, hogy más értékei is vannak.


Amit nem tudok értelmezni: "semmit nem tudnak felmutatni." Hát ők azt tudják felmutatni, hogy mennyi helyen jártak, mennyi élményt megéltek. Valakinek az a fontosabb és nem a 20 éves használt autó megvásárlása.


Amúgy messze nem kellenek milliók egy tökéletes vakációra, főleg Európán belül.

jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Hacsak nem nagyon közeli ismerőseid, nem biztos, hogy mindenkinek tisztában vagy az anyagi helyzetével, hogy miből utazik, és "mit tud felmtatni". És nem is szép dolog más zsebében túrkálni.

2. Te mit tudsz felmutatni? Úgy értem, hogy mi számít annak?

Van aki azt tudja felmutatni, hogy X éves korára végigjárt egy csomó országot és tele van élményekkel. Neki ez ér annyit, mintha mondjuk egy drága kocsi tartana fenn feleslegesen (és azzal villogna).

3. Látszik, hogy te tényleg nem utazol, mert egyáltalán nem vagy tisztában az árakkal...

Prága, Varsó, Görögország?

Nem írod, hogy mennyi idő volt, de szerencsés esetben a hármat meg lehet úszni bőven egy millió alatt... (Plusz lehet erre költötte a fegyverpénzt 😀)


Én is több helyen voltam (nem rengeteg, de Európán kívül és belül is többször), egyiket sem bántam meg, sőt. É remélem, hogy a gyerekem is szeretni fog utazni, és erre fogja "elszórni" a pénzét, nem flacos ruhákra, telefonra, kocsira stb.

jan. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem sajnálom a pénzt utazásra. Van egy kis garzon lakásom, ahol nagyon szeretek lakni, egyedül kényelmesen elférek. Kocsim nincs, de nem is szeretnék, már kb. 7 éve nem vezetek.

Van valamennyi félretett pénzem, ha megszorulnék bármi miatt anyagilag, akkor ne legyek bajban.

Így most már csak élményekre gyűjtök. És minden utazás egy hatalmas élmény.

Milliós utazásom életemben még csak egyszer volt, beérem a kisebb utakkal.

Gondolom, te sosem utaztál még, ha az általad említett utazásokat a milliós kategóriába teszed.

jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is utazásra költöm a legtöbb pénzt.


Az egyik legnagyobb élmény a világon. Saját lakásom ilyen árak mellett úgysem lesz, gyereket pedig nem szeretnék. Akkor mire spóroljak?


Küönben meg kicsit nézz utána a dolgoknak, mert ha szerinted 1-2 millió kell ahhoz, hogy valaki elmenjen Varsóba vagy Prágába, akkor eléggé tájékozatlan vagy.

jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az utazas minden penzt meger, a vilag legjobb legertelmesebb dolga. Alberletben elek de mar egy budapesti olcsobb lakas arat elutaztam.
jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Amint látod, nem.


Igazából ez is egyfajta hobbi.

jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!