Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen utazási korlátozásokat...

Milyen utazási korlátozásokat tartanátok reálisnak az Eris-Coviddal kapcsolatban és mikorra saccoljátok, hogy újra lesznek gondok az utazással?

Figyelt kérdés

2023. aug. 30. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyet, és nagyon remélem, hogy nem kezdenek újra korlátozgatni.

Nekem már rég nem nagyon éri el az ingerküszöböm ez a covid-macera, de erről a variánsról pont elolvastam véletlenül egy nyúlfarknyi cikket, és azt írták, hogy kicsi az esélye, hogy komoly megbetegedést okozzon, tehát egyelőre ez semmire nem indok.

2023. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon remelem hogy pont ugyanolyan korlatozasok lesznek mint az elso ket hullamnal. Akkor teljesen elheto volt a vilag es akkor volt a legjobb kulfoldre utazni.
2023. aug. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Semmiféle korlátozás nem indokolt. Az ilyesmit azok az emberek szorgalmazzák, akik maguk is korlátoltak.
2023. szept. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy a pánik évei után kiderült, a korlátozások, lezárások sokkal nagyobb kárt okoztak, mint amennyi vélt védelmet nyújtottak. Biztos ma már, hogy hasonló fenyegetettség esetén más megoldást kell keresnünk.

Épeszű politikus már nem is feszegetné az ügyet, mert ma már nem érvényesülne a pánik okozta sokkhatás és tehetetlenség. Ma már tömegek vannak, akikből másodpercek alatt törne ki az elementáris tiltakozás és az nagyobb kockázat lenne, mint a járvány. A következő aki ilyenben gondolkodik, bele fog bukni. Ja, a big pharmának meg ideje lenne visszafizetni a mérhetetlen haszonból amit szemforgatva kaszáltak. Mintegy társadalmi jóvátételként a lezárások meg a korlátozások miatt.


Felejtsétek el ezt a hülyeséget.

(Azért szóljatok már kedvenc szakpolitikusotoknak, hogy ha legközelebb egy autóbalesetben elhalálozott ember szervezetében kimutatják a vírust, ne rögzítsék már koronavírus áldozatként és ne riogassák ilyen számokkal az embereket.)

2023. szept. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2023. szept. 1. 23:08
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Az elmúlt 3 hétben nem is botlottam bele covidról szóló cikkbe, csak most kíváncsiságból rákerestem. Tehát a net magától nem dobálja. Ugyanakkor akik rögeszmésen követik, azokat lehet riogatni új variánssal meg egyéb hülyeségekkel.


5: Nem tudom, mi volt itt, de már nem elérhető. Gondolom, mert valami kamu volt.

2023. szept. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
maradj a se...den, na jó, vicceltem
2023. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!