Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vélemény PreSonus Eris E3.5?

Tomi198965 kérdése:

Vélemény PreSonus Eris E3.5?

Figyelt kérdés

#stúdió #hangfal #stúdióhangfal #Presonus #PreSonus Eris E3.5
2019. jún. 30. 00:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Hiába kevláros a mélynyomója, a 3,5" kisméretű hozzá, így csak különféle trükkökkel tud valami mélyet kiadni, hiszen csodák nincsenek, így stúdiómonitornak alkalmatlan, ahhoz minimálisan 5 " felett kellene lennie a méretének, hogy természetes hangja legyen, ne valamilyen agyonmódosított.

A márkanév nem rossz, bár szerintem kissé dobozos a hangja, ebben az árfekvésben vannak ennél jobb hangfalak, hiszen a Frekvencia válasz: 80 Hz - 20 kHz határok között mozog, ennél van jobb is, illene neki ezért a pénzért lejjebb kezdődnie, akkor lenne jó, ha 40-50 Hz lenne az induló. bár természetesen ez még nem jelzi a minőséget feltétlenül, de már mond valamit.

Ma már egyre inkább fontos a Bt., de nincs neki ilyen lehetősége, nem tudom ugyan mire használnád, szükséged lenne e rá?

Bizonyára nincs rossz hangja, legalább is a méretéhez képest, meg a kis hangszóróhoz viszonyítva, de csodát nem lehet várni tőle.

A kidolgozása mindenesetre igényes, attól függetlenül, hogy ez is kínaiak által gyártott cucc és van TSR csatlakozója az RCA-k mellett, ez pozitívum.

Szerintem hallgasd meg, lehet, hogy neked tetszik a hangja, akkor vedd meg.

Szerintem ez jobb, nagyjából ezért az árért

[link]

Bár ennél sokkal szebben szólnak a 2000 és a 2730 változatai az edifiernek, igaz, drágábbak is, ahogyan a nagyobb tesója a presonusnak, a 4,5"-os, de az majdnem a duplája annak, amit te néztél.

2019. júl. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!