Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » . Ti hogy jutottatok el szép...

. Ti hogy jutottatok el szép helyekre 18 alatt?

Figyelt kérdés

A szüleim nem akarnak menni sehova se nyáron, se télen. Pedig megengedhetnénk magunknak.


Régebben voltunk Franciaországban, és ennyi.



2022. okt. 15. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Kinéztünk a barátokkal egy nekünk tetsző célállomást, összeszedtük magunkat, felpattantunk a bringára, és irány!
2022. okt. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Igazából összeálltunk a barátaimmal és felfedeztük a világ közelebbi felét. Nyilván egy karibi körút nem valósítható meg könnyen, de szüleink segítségével tudtunk szállást foglalni ott is, ahol 18 alattiként nem álltak velünk szóba. Így főleg Magyarországot tudtuk bejárni (18 éves koromra beutaztam az ország tekintélyes részét , főleg vonattal), de eljutottunk más európai országokba is.
2022. okt. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1%
Egy gyereknek az a dolga hogy tanuljon és segítsen a szüleinek.Nem az hogy a pénzükből utazgasson.
2022. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Az ofő tök jó kirándulásokat szervezett. Így voltam pl. a Hegyestűn.
2022. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3


Ki kerdezte?

2022. okt. 15. 19:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Sehogy sajnos, nemigen volt pénze a családomnak ilyesmire. Belföldön azért mentünk erre-arra, de pl tengert 19 évesen láttam először.
2022. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pl egyszer eljutottam olaszba cserediákként. Vagy pályáztattam az osztályom gimiben és így kijutottunk erdélybe (legszebb hely valaha). De ezen kívül nekem sem sikerült eljutnom sehova 18 alatt. Mostmár 20 vagyok, minden megtakarításomat utazásra költöm😅
2022. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan, melyik szaréletű pontozta le a 2-es választ? Legalább írnád le, miért…


Nyilván voltak osztálykirándulások is, de cserediák is voltam a tengerentúlon, ahogyan az is megesett, hogy kinéztük a leghülyébb nevű falut a térképen és odabuszoztunk. És tényleg ott voltak a szülői segítséggel foglalt nagyobb körutak is. És hiszem, hogy adott az utazás egy nyitottságot nekem a világ felé, amit azóta is folyamatosan kamatoztatok.

2022. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A diákjegy sokkal olcsóbb a vonatra, buszra, meg belépők is olcsóbbak sok helyre. Szóval érdemes kihasználni a lehetőségeket, belföldön is sok szép hely van és szinte mindenhova el lehet jutni tömegközlekedéssel.
2022. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!