Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyár legvégén megyünk nyaralni...

Nyár legvégén megyünk nyaralni és euróban kell fizetni. Mikor érdemes eurót venni? Ez mennyire kiszámítható?

Figyelt kérdés

2022. jún. 9. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Attól függ, hol nyaraltok.

Ha külföldön, akkor a legértelmesebb és legbiztosabb módszer, hogy ott vesztek ki pénzt, mert EU-n belül eurót kaptok.

2022. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Na, ez a leghülyébb tanács, hogy ott vegyél fel kp-t.

Vegyél itthon, ha éppen lejjebb megy.

2022. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Lehet hamarabb kellett volna venni elszállt most az árfolyam.

Nézz szét pár váltóban,bankban semmiképp se

2022. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hamarabb nem tudtam, most döntöttük el.😀

Horvátországba megyünk.

2022. jún. 10. 13:33
 5/6 anonim válasza:

Szerintem is rossz otlet ott kivenni, rosszul váltják, drágán.

Én a revoluton szoktam átváltani mikor kicsit korrigál az árfolyam, bár pár 100 eurónál nem nagy költség ha +- 5 ft/ euro-t fogsz, de azért ha belekerül a nyaralás 5-600 vagy mégtöbb euróba akkor azért jelentős tud lenni.

Szóval a Revolut jó árfolyamon vált, nekem az bejött eddig, és ha azon átváltottad, akkor már tényleg leveheted kinti ATM-ből bár szeritnem felesleges, szinte mindenhol lehet kártyával fizetni Horvátországban

2022. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Itthon kell kifizetnem, magyarok adják ki, de euróban.

2022. jún. 15. 23:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!