Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet még valaha...

Szerintetek lehet még valaha olyan szabadon utazgatni,mint régen:maszk és pcr teszt nélkül?

Figyelt kérdés

#szabad utazás
2022. febr. 17. 17:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Szegyeld is magad, ne is utazz. Ne utazz a rkaban meghaltak miatt, ne utazz a infarktusban meghaltak miatt, ne utazz a sztroke-ban meghaltak miatt. Em csak a natha letezik, amugy mindenki meghal vagyis szegyeld magad es ne utazz a halal mint termeszetes biologiai folyamat miatt. Majd en utazom, pont lexarom a nathat.
2022. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, néhány ország már most magas számok mellett is fleoldja a dologt, mert már arányaiban kevesebb a halott az új variánsokkal...mi is utazunk jövőhónapban portugáliába, mikor megvettük a repjegyet még kellett PCR mostmár nem fog....
2022. febr. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a többi választ is!Én Kaliforniába készülök-már a pandémia óta.Megkérdeztem az utazási irodát a beutazási feltételekről,és kiderült,h oda kell utazás előtt1nappal pcr teszt,pedig 3oltásom van,szóval egyenlőre kivárok,mert azért az elég stresszes lenne,ha azon kéne aggódnom az utazásig,és még alatta is ,nehogy covidos legyek,mert különben ki sem jutok,v nem jutok vissza.Nem vagyok negatív alapvetően,de a mostani helyzetben sajnos mindenre fel kell készülni!:(
2022. febr. 21. 19:00
 14/15 anonim ***** válasza:

Szóval kiírtál egy kérdést arról, szabodon fogsz-e utazgatni, és bementél egy utazási irodába nyomorult, mert még ahhoz sincs eszed, hogy magad keress repjegyet és szállást? :)))))

Még ahhoz is gyökér maradtál, hogy arról kiírj egy kérdést, hogyan mehetnél el Kaliforniába önálóan? :)

2022. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14es,mért kell parasztnak lenni?Én nem bántottam senkit,csak feltettem egy kérdést!Anyáddal beszélj így,gondolom akkorát kapnál,fal adná a másikat!Dolgozzál,és akkor te is utazgathatsz,szerencsétlen!Egyébként meg úgy utazom,ahogy nekem kényelmes,irigykedj csak idióta!:P
2022. márc. 16. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!