Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volt valaha "honvágyatok" oda...

Volt valaha "honvágyatok" oda ahonnan nemrég jöttetek haza nyaralásból?

Figyelt kérdés

Pl. pár éve volt egy nagyon jól sikerült bulgáriai nyaralásom, és a nyaralás utáni itthon töltött 1-2 nap nagyon szomorú volt, vissza akartam menni Bulgáriába.


Meg ugyanígy egyszer Törökországból jöttünk haza, hazajöttünk Pesten a reptérről, otthon kipakoltunk, aztán menni kellett boltba kenyérért, a bolt felé sétálva egy hangot hallottam, azt hittem a müezzin hív imára (2 hét Isztambul után megszoktam) de kiderült, hogy csak egy részeg cigány kezdett el óbégatni, majdnem sírva fakadtam.



2021. febr. 23. 16:50
 1/5 anonim válasza:
47%
Igen volt.Privi?
2021. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha nyaranta kimegyek Finnországba pár napra, aztán amikor visszaérek BP-re és indulok a Ferihegyi vonatállomáshoz, ha akkor olyan levertség és búval b4szottság kap el, az a "na nee, már megint ez a lepukkadt hely..."-érzés.
2021. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen volt. Többször is.
2021. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Minden nyaralás után ez az érzésem van.

Hasonló mint a 2-es válaszolónak.

Szerintem 2 hét külföldi nyaralás alatt nagyon hozzá lehet szokni a külföldi kajákhoz, a nyelvhez, a szokásoskhoz. Aztán ahogy hazaérsz, arcon csap hogy jó ég itt értik amit mondok, nem mondhatok ki mindent amint gondolok.

2021. febr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam Riminiben néhyán napot nyaralni, és mikor hazajöttem, két hétig teljes depresszió és levertség volt jellemző rám. Elképesztő módon vissza szerettem volna menni, minden szabad percemben azon gondolkodtam, hogyan és miképp tehetném meg (pénz, szállás munka). Aztán belenyugodtam, sanyarú sorsomba, és folytattam életemet :D
2021. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!