Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volt már olyan utad, ami...

Volt már olyan utad, ami akkora hatást gyakorolt rád, hogy valamilyen tekintetben megváltoztatta az életed? Hova utaztál akkor? Mi történt, mit láttál, ami ilyen behatással volt rád?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Én Írországban voltam, rengeteget kirándultam. Számomra felfoghatatlan volt az a rengeteg természeti csoda, ami ott látható. Azóta eszméletlenül megszerettem a természetet, folyamatosan csak kirándulok. Úgy érzem, ez nem csak a lelkemnek, de az egészségemnek is jót tesz, kiegyensúlyozottabnak érzem magam.
2021. aug. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Igen. Új-Zéland azon belül is inkább a Déli sziget.

Ott döntöttem el, hogy valami hasonló vidéki eldugott régióban akarok élni, ahol nagy a csönd, a világ távol, a természet pedig szép és tiszta.

2021. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Engem lenyűgözött a tenger szépsége, látványa, meg a változatossága.

Azután gondoltam egyet és vettem a parton egy kis apartmant.

Azóta kb. ugyanannyi időt töltök ott is mint a bp.-i házamban.

2021. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!