Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy a "legproli...

Hogy lehet az hogy a "legprolibb" montenegrói nyaralóhelyen minden második autó Német/Osztrák/svájci rendszámú?

Figyelt kérdés
Ezek mind vendégmunkások lehetnek? Azt erősen kétlem hogy pl egy német család ide eljönne nyaralni onnan autóval. Ha vendégmunkások honnan tudnak annyit félretenni hogy új felsőkategöriás Bmwt,audit,porschet, mercedest, stb tudnak venni? Mert kivétel nélkül azok , nincs is átmenet az autók között , vagy prémium nyugati vagy legalja helybéli. Ilyen jó ott az élet, vagy lizingelgetik ?
2021. aug. 2. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Montenegró nagyon felkapott lett, szerintem simán németek
2021. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg olyan jo nekik, hogy a haboru elol menekultek, de meg jarnak latogatoba.
2021. aug. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Albániában is ugyanez a helyzet. Igen, vendégmunkások.
2021. aug. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Svajci meg Magyarorszagra sem utazik, nemhogy Montenegroba. Hacsak nem született jugoszlav turista. Üdvözlet Zürichböl.
2021. aug. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 ismerek több svájcit is, aki járt már Magyarországon.
2021. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én tavalyelőtt voltam Montenegróban.Nekem nem tűnt ez fel,sok volt a szerb,

román,és a lengyel rendszámú autó is akkoriban/ a covid előtt voltam/

Azt tudom hogy azért több rendőr volt lesben az utak mentén,mint a horvátoknál,ahol azért ez nem nagyon divat.

Ők a külföldieket békén hagyják,de a "crnogoracoknál" már jobban kell vigyázni,mert ott álltak lesben több helyen is.

Egyébként lehet a németek,osztrákok,ha mennek akkor az olcsóbb szolgáltatások miatt keresik fel az országot,nembeszélve a kaja itt sokkalta változatosabb,mint a horvátoknál,ami elég egysíkú.

/Este 6 után sütik a malacot...ennyi/

2021. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!