Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyelvi akadályok miatt kihagyn...

Nyelvi akadályok miatt kihagyni egy utazást?

Figyelt kérdés

Barátaim közös nyaralást szerveznek és benne lennék, minden körülmény megfelelő lenne, azonban a nyelvtudásom nem olyan, amivel elégedett lennék, biztosan nem tudnék beszélni idegennyelven. Ők nagyon jól beszélnek angolul, némelyikük más nyelveken is és nyilván megoldható lenne, hogy étteremben, egyéb helyeken ők beszéljenek helyettem, ez azonban nekem kicsit kínos lenne.

Szerintetek szalasszak el egy nagyszerűnek ígérkező utazást emiatt az "akadály" miatt vagy vágjak bele? Hogyan tudnám magamban "legyőzni" ezt az akadályt, hogy ne érezzem kínosnak?



2021. júl. 18. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim évek óta úgy nyaranak, hogy én tolmácsolok nekik. Egyelőre még nem haltak bele szégyenbe.
2021. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Vendéglátóhelyeken a mutogatást is megértik. Csak ráböksz az étlapra.
2021. júl. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt tenyleg nem ertem. Ha tarsasaggal mesz, zero jelentosege van a te angoltudasodnak, plane ha egy nemetul tudo spanyol pincerrol van szo.
2021. júl. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmész, jól érzed magad, hazajössz, majd levonod a következtetést, hogy nekifeszülsz végre a nyelvtanulásnak. Legalább világot is látsz, valamint motivációd is lessz a tanuláshoz.
2021. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Ha a barátaid intézik a beszélős részét a dolognak, akkor miért ne?
2021. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!